Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin észreveheti egy nő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin észreveheti egy nő, ha lelkileg megviselt egy férfi?

Figyelt kérdés

Sajnos az eddigi életem során annyi megpróbáltatás és veszteség ért, hogy bár egyre jobban érzem, hogy kellene egy társ, kissé félek, hogy nem tudnék neki olyan mennyiségű szeretetet adni, amint amennyit ő adna nekem.


Tanulás mellett próbáltam minél többet segíteni szüleimnek, és dolgozni tanulás mellett (főleg egyetemen), mert sajnos nagyon kellett a pénz apukám gyógykezelésére. Őt már elveszítettem sajnos hiába a sok alternatív gyógymód és terápia. Minden fontosabb mérföldkő előtt történt valami tragédia a családban, amikor egy hozzám közel álló személy távozott közülünk.

Emellett bele se fért volna komoly kapcsolat, mert nem tudtam volna ezek mellett a problémák mellett annyi időt szentelni a páromnak, amennyit megérdemelt volna.

A tanulmányokban bár megcsúsztam, szakmai vonalon és a diplomamunkával kiemelkedő eredményeket értem el.

Jelenleg nem a szakmámban dolgozok, mert bár szeretem, a jelenlegi pozícióban 2x annyit tudok megkeresni, mint amit a legtöbb állásinterjún mondtak kezdő fizetésre.


Tehát anyagilag elkezdtem megállni a saját lábamon, elkezdtem megtakarítást gyűjteni, próbálom egyenesbe hozni az életemet.


Sok esetben vágyom arra, hogy legyen mellettem valaki, hogy legyen kivel összebújni, mégis valahogy azt érzem, belül teljesen ki vagyok égve, és nem tudom tudnék-e annyi érzelmet viszonozni, mint amennyit kapnék én.


És randikon is eddig sok esetben 1-2 randinál nem jutottuk tovább. Okozhatja a fent leírt érzés?


28/F



2016. okt. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván érezheti. (De ez a dolog megfordítható esetleg, azért égtél ki mert nem kaptál szeretetet, lehet ha találsz egy tökéletest számodra akkor minden rendben lesz.)

De nem biztos hogy ettől nem juttok tovább 1-2 randinál.

Nekem még randim sem volt mióta elváltam szóval...

2016. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Hogyne vennék észre, ki is fognak szórni, mert hogy ők nem fognak pátyolgatni senkit, meg biztosan a te hibád, hogy ilyen elkeseredett vagy stb. Nagyon kevés a valóban toleráns nő, a legtöbben az álompasit akarják, és miközben téged csesztetnek, hogy miért vagy olyan, amilyen, nem hogy segítenének neked, hanem még jól beléd rúgnak.
2016. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Álompasi/álomnő... tökéletes nincs, és nekem sem az kell.

Egy kell, aki számomra tökéletes.


Persze a kérdésben nem írtam le, de a család ugye mindvégig mellettem állt, és én is mellettük. De más lelki támaszra vágyom, amit nem a család és a barátok fognak megadni. A kérdés jelenleg magammal szemben, hogy a kapott dolgot tudnám e viszonozni. Mert hát jelenleg mint mondtam is, üresnek érzem magam, és a semmiből nehéz valamit is adni. :(

2016. okt. 8. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos nem segít ha árad belőled a szomorúság. Új élmények kellenek neked, új hobbi olyasmi amiből erőt merítesz.
2016. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:
0%

Ahogy írod, a semmiből nem lehet adni.

Szeretet adni akkor tudsz, ha benned van szeretet és saját magadat is szereted.

Ha ez nincs meg, akkor gondolkodj azon, hogy vajon mi az oka annak, hogy nem szereted magad? Egészen konkrétan keresd meg a gond gyökerét és ha ez megvan, akkor már tudod, hogy min kellene változtatnod.

Lehet úgy is kapcsolatod, ha tele vagy lelki bajokkal, de a hasonló mindig a hasonlót vonzza, szóval nagy valószínűséggel olyannal akadnál össze, aki szintén lelki problémákkal küzd.

2016. okt. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Okozhatja. Lehet, hogy a leírt kiégés, félelem miatt te sem tetted oda magad, az is lehet, hogy megijedtek a partnerjelöltek, ezt nem tudhatjuk.


Én voltam szerelmes olyan fiúba, aki hasonlókról számolt be, mint te, ott az volt a helyzet, hogy én értékeltem az őszinteséget és tudomásul vettem az érzelmi korlátait, de ő volt az, aki végül nem akart kapcsolatot.


Szerintem az már jó jel, ha mindezt látod magaddal kapcsolatban. Egy pszichológushoz érdemes lenne elmenni. Akármilyen szerelmes és kitartó egy társ, a szakembert nem pótolhatja, és nem is várható ez el tőle.

2016. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,észreveheti.A saját lelkedet kellene előbb rendbe tenni hogy tudd értékelni,elfogadni és szeretni magad.Ezek után mást is fogsz tudni szeretni.Nem jó ha az ember megkeseredett és a vállán viseli a "világ" összes terhét.De ezen a helyzeten csak TE tudsz változtatni!
2016. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!