Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság gáz levelet írni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság gáz levelet írni egy lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos, kedves lány, akit meg szeretnék jobban ismerni. Találkoztunk egy túra közben beszélgettünk és nagyon megtetszett. A gond csak az, hogy 170 km-re lakik tőlünk. Arra gondoltam, hogy írok neki egy levelet (rendes, kézzel írottat), mert nem szeretek Facebookon keresztül ismerkedni. Mit gondoltok a dologról? Nektek hogy tetszene?

2017. ápr. 9. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyedi és nagyon szép gesztus. Én értékelném.

Azonban ez csak az első levél legyen abból kifolyólag, hogy a fb-os üzenetváltás sokkal gyorsabb és praktikusabb, ha meg szeretnéd jobban ismerni a másikat. Egy kézzel írt levél mire odaér a címzetthez, addig már neten kb 30-szor tudtok levelet váltani.


Párom és köztem 200 km van, eleinte leveleztünk, aztán áttértünk a skype-ra az sokkal jobb, mint chatelgetni.

2017. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Jó ötlet,én is értékelném!
2017. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
17%
Én már írtam kézzel írottat. Megbántam. Soha ne vetemedj erre. A nők nem érdemlik meg ezt a gesztust.
2017. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Mire odaér a levél Tinderről négyen meghúzzák.

Én is gondoltam már ilyenre, de nem hinném, hogy sok nőnek bejönne ez a mai világban.

2017. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is bejönne, én is küldtem már kézzel írott levelet a páromnak, neki nagyon tetszett. (Nem Magyarországon él; ő is küldött már nekem, csak nem ért ide -.-)
2017. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Elsőbbségivel ott van a postaládájában a következő munkanapon, csak 155 ft. szabványos borítékban.
2017. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is tetszene, értékelném a gesztust, meg azt is, hogy nem egy manapság már sablonos megoldást alkalmaz, és nem virtuálisan akar ismerkedni.

20/L

2017. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene!!!
2017. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó lenne. Utálom, hogy ma már minden egy pittyegés. Meg írásban nem használja - remélhetőleg - a sok idegesítő szmájlit.
2017. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádnám!


Tudnám rólad, hogy nem egy rövid kalandra kellek, hanem tartós érzelmes kapcsolatra számíthatok, így el tudom dönteni szeretnélek-e jobban megismerni, vagy még nem vagyok készen egy hosszú kapcsolatra. A második esetében sem lenne szívem Téged elküldeni, hanem esélyt adnék magamnak, és Neked, hogy jobban meg tudjalak ismerni, még kapcsolaton kívül.

Nagyon szép gesztus, igazán egyedi!

Kívánom, hogy járj sikerrel!

2017. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!