Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik fiú tud nekem erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiú tud nekem erre magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Nem túl hosszú ideje ismerkedtem meg egy fiúval. Mondhatni én tettem meg az első lépést annak irányába, hogy ebből több is legyen, bejelöltem facebook-on. De megvolt az azonnali reakció, több képemet is lájkolta. Azóta többször is találkoztunk, telefonszámot csereltünk, egyszer beültünk valahova, de mondjuk nem csak ketten voltunk. Azon az esten sokat beszélgettünk, jobban megismertem, s akkor tetszett meg igazán. Nagyon rámenős volt az elején, leplezeltenül flörtölt, többször megdicsért. Reménykedtem, hogy hamarosan elhiv egy hivatalos randira, vagy valami lesz a dologból. Igazábol van egy közös társaságunk, s már ott is többen összeboronáltak. Viszont utoljára, mikor rájöttünk, hogy egy következő találkozást megakadályoz egy dolog csak annyival intézte el, hogy ő egy "türelmes ember" s még nagyon sok időnk van. Rosszra kell gondolnom? Akar valaha egy pasi jó okból lassitani? Azért lepődtem meg a válaszán, mert mint már leirtam, nagyon rámenős volt az elején, nem titkolta, hogy tetszem neki. S igazából én sem. Köze lehet bármihez annak, hogy megemlitettem, hogy az utlsó barátom szakitott velem? Nem terveztem, hogy már beszélek róla, viszont a válasz hozzá is kapcsolódott. Az egyik baratnom, aki regebbrol ismeri ot, azt mondta, hogy normalis, hogy meg nem hivott el sehova, hiszen alig ismerkedtunk meg. S o a sracot komolynak ismeri. En nem tudom, hogy mit gondoljak, remenykedjek-e, hogy ebbol akar kapcsolat is lehet, persze idovel.

2017. ápr. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ujabb birkatürelmű pasi :)
2017. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell sietni. A kifejezés: szépen, lassan magáért beszél. Szépen. Lassan.

A szerelemben a sietség megbosszulja magát. A testi szerelemben is. De az még odébb van. :)

2017. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán az is lehet, hogy csak próbál összezavarni. Sikerül is, mert most ezen kattogsz :D Így mégjobban akarod a figyelmét és legközelebb már talán jobban rámászol.

De ez csak egy tipp, lehet egyáltalán nem így van.

2017. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy ő egy türelmes ember, és még nagyon sok időtök van. Se többet, se kevesebbet.
2017. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hová sietsz?
2017. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!