Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyire hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire hasonló ízlésük a szép lányoknak amikor a pasi külsőjéről van szó?

Figyelt kérdés
Ha változatosabb lenne, akkor több férfi tudná megközelíteni őket sikerrel, de sajnos látszólag mind a hasonló jellegű külsőt preferálják, ami a tipikus amerikai filmekben agyonreklámozott "jóképű" pasi vonások és karakterek.
2017. ápr. 14. 12:49
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
23%
nyugi nem csak a szép csajoknak kell az hogy magas helyes izmos legyen a férfi a ronda és átlagos csajoknak is a tökéletes férfi kell
2017. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Lehet, de most a kérdésem a szép lányokra (nyilván számomra) vonatkozik. Esetükben mindig ugyanaz a típusú pasi bukkan fel mint a párjuk. Kicsit idegesítő, lehetnének változatosabbak is az ízlések, ne mind csak ugyanazt a típust tartsa vonzónak.

2017. ápr. 14. 12:53
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A csúnya pasiknak is a jó nők kellenek és itt be is zárult a kör. :D
2017. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kizártnak, hogy ezek a te ízlésed által szépnek ítélt lányok is nagyon hasonló külső jegyekkel rendelkeznek.
2017. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is lehet, mert a hasonló a hasonlót vonzza. Te valószínűleg egy bizonyos réteget tartasz vonzónak, ami akár a belső tulajdonságokat és a vágyakat is magában foglalhatja, és ha a külső megjelenésükön túl ebben is hasonlítanak, akkor kész a válasz a kérdésedre.
2017. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4


Ez nem így van, nagyon is különböznek. Van magas, van alacsony, van vékony, van csini, van teltebb is köztük. Van fehér bőrű, van kreol bőrű, van szőke is de van barna meg fekete is köztük. Van széles arccsontozatú is van keskeny oválisabb arcú is. Szóval nagyon nagyon különböznek.


Ezzel szemben a pasik akik nekik bejönnek mind hasonló típusúak. Mintha egyiket klónozták volna, vagy futószalagon rakták volna őket össze az az érzése az embernek. Mind külsőre, mind belsőre.

2017. ápr. 14. 13:32
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Ezt én is megfigyeltem. Ez amúgy azért van, mert pasik között sokkal kisebb végletek vannak a szép külső tekintetében. Alapvető férfi tulajdonságként jelenik meg, hogy egy pasi magas (+180) és izmos. A férfiak nagy átlaga 180 körül van, szóval a hozzám hasonló alacsony pasiknak felesleges panaszkodni és csodálkozni azon, hogy miért nincs barátnője, hiszen még a szürke átlagot sem érik el. Az izmos alkatot meg a férfiak döntő többsége (aki hajlandó szenvedni a célért) szintén képes elérni. Tehát ezek a pozitív tulajdonságok ma már a nők számára teljesen evidens alapkövetelmények lettek. Az arc már szubjektívabb dolog, de ezen a téren is sokkal inkább a lationos, dús hajú borostás álomkant részesítik előnyben, mert jobb génekkel rendelkeznek, mint a tejföl szőke világos germán pasik. Előbbiek szinte biztos, hogy nem fognak 40 előtt megkopaszodni, érzékibbek (nem véletlen, hogy a romantikus filmekben mindig egy ilyen Alejandro kaliberű pasi van) és igen... Több tudományos vizsgálat is alátámasztotta, hogy az erős vonású (sorrendben: latinó, arab, néger) pasiknak nagyobb ott lent is, mint a halvérű fehér európai férfiaknak. Szerinted hazánkban is miért ennyire népszerűek ezek a kormosképűek. Na vajon? Szóval egyszerű a recept: Alkatra legyél egy kosárlabdázóval keresztezett spártai, arcra meg legyél egy markáns vonású (széles állkapocs, nagy fej, vastag ajak), de igényes szépfiú.

A nőkkel kapcsolatban pedig totálisan igazad van. Abszolút széles skálán meg tud jelenni a szépség az ő esetükben. Nekem a 156 centis, szép nagy kerek popsijú szexisen duci kiscsaj is ugyanúgy tetszik, mint egy 168 centis, törékeny, kis mellű lány. Bár mondjuk én nem is vagyok válogatós, főleg, hogy nem is tehetném meg, mivel 170 vagyok, de úgy sincs esélyem a társkeresésben, hogy majdnem mindenkiben képes vagyok meglátni a szépet.

2017. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


Hát együttérzek, ám ha eléggé jóképű vagy akkor szerintem a 160 cm-es csajoknál simán jobb esélyed van mint a 190 centiseknek.


Egyébként én 187 vagyok, edzeni is járok elég gyakran és mégsem rajonganak értem, szóval valószínű hogy én már arcban nem hozom az Alejandrót :) Meg a lányok amúgy is válogatósabbak, számukra fontos, hogy a pasi összképe kifogástalan legyen. Ha jóképű és a teste is jó, ám egyik foga befele nőtt, az már ugye kiesik, mert van rajta egy hiba. Vagy ha tökéletes a fogsora, ám túl vékonyak az ujjai az a pasi kiesik mert ugye az mennyire nem áll jól egy pasinak. Szóval véleményem szerint egy férfinak sokkal közelebb kell állnia a tökéletességhez ha tetszeni akar egy nőnek, mint amennyire a nőnek közel kell állnia. A nőnek még ha vannak is apróbb hibái (akár több egyszerre), mint például X Láb, vagy túl nagy fenék stb, akkor is tetszetős marad a pasiknál, hiszen kompenzálhatja a többi szép jegyeivel, például szép mellek, arc stb. Szóval a pasinak tökéletesebbnek kell lennie ahhoz, hogy tetszen mint a lánynak.

2017. ápr. 14. 15:35
 9/12 Krukutyán Levente ***** válasza:

#8


Az ilyen válaszoknál elgondolkozom, hogy vajon tényleg egy párhuzamos világban élek? Ahol pont, hogy a férfiakkal elnézőbbek küllemre és még a 165 cm -es kölyök képű ismerősnek is csinos barátnője van. Aki így szortíroz, amit te leírtál az max a populárisan "szép" nő kategória, aki meg is teheti, mert annyian állnak sorba.

2017. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Ez egy véget nem érő vita lesz, de muszáj reagálnom. Szerintem inkább te élsz párhuzamos univerzumban. Mondjuk jó lenne többet tudni arról a kölyökképű 165 centis ismerősödről is, aki talán az egyetlen a másik +ezer hasonló alacsony sorstársa közül. De neked sikerült pont őt kiragadnod? Milyen családból származik, mennyi pénze van, milyen kapcsolatban van a csajjal? Lehet csak egy kósza dugópajti vagy mozgó ATM. Én inkább azt vettem észre, hogy rengeteg +185 magas kifejezetten sportos és jóképű pasi jár az én mércémmel is teljesen szürke, sokszor kifejezetten jellegtelen lánnyal. És ez már-már konstans jelenség, ugyanakkor nem gondolom, hogy mindegyikőjüknek ilyen az ízlése. Az átlagnál már minimálisan szebb csajok is pedig már kivétel nélkül olyan pasikkal járnak, akikről a kérdező is tett említést. Külsőleg (magas, sportos, szép, szimmetrikus) és belsőleg (pénzes, intelligens, társaságközpontú, népszerű, bugyinedvesítően kommunikatív stb.) is teljesen tökéletes. Aki ebben a világban él, annak teljesen nyilvánvaló, hogy manapság (főleg, hogy ma már országhatárokat átívelőek a társkeresési/munkahely keresési/költözési lehetőségek) óriási a konkurencia a pasik között a lányok kegyeiért. Elég csak a menő/pénzes külföldi hallgatókra, budai üzletemberekre, a Balaton Sound-ra vagy hasonló dolgokra gondolni. Ha pedig ők éppen nincsenek, akkor a top 5% mindig befogad 1-1 csajt a "hétköznapi háremébe". Igen... nem egy fickót ismerek, aki egyszerre 3-5 csajt is szédít középtávon is.
2017. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!