Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet nem felszínes szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nem felszínes szép nőket találni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 23:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aki nagyon nézi egy nő kinézetét az megérdemli hogy nagyon nézzék a pénztárcáját.Te neked a teste kell neki a pénzed ennyi. Avagy felnőhetsz és értékelheted a belbecset is de ha felszínes vagy nem fog menni. Amúgy miért akarsz nem felszínes lányt ha te is az vagy?? Párkapcsolat az általában zsák a foltját elven működik.
2017. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki pedig így tesz fel egy kérdést az meg felszínes bocsi.
2017. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Figyelj 11-es. Nem nézem annyira mint amennyire gondolnád. Eddig csak átlagos külsejű barátnőim voltak, ám sajnos nem tartott örökké a kapcsolat velük. Talán jobb is így, mert nem passzoltunk minden szempontból.

Remélem ez már bizonyítja, hogy nem nézem a külsőt.


Azért érdeklődöm a szép nők iránt, mert eddig nem éreztem azt, hogy értékes lettem volna számukra oly mértékben mint előző kapcsolataimban voltak párjaim számára. Ki szeretném próbálni, milyen velük is. Illetve miért nem...ha én nem vagyok felszínes és nem válogattam annyira eddig a nők a közül, akkor miért ne lehetnének ők is pont ilyenek?

2017. ápr. 17. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!