Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg ennyire pocsék a helyzet? Ritkán randiztok olyan lánnyal, akivel tényleg olyan üdítő a társalgás, hogy szinte repül az idő?

Figyelt kérdés
Minap egy fiúbarátom azt állította, hogy olyan lányt találni, akivel nem vontatott az első randin való csevegés, hanem tényleg olyan magával ragadó a lány beszéde, hogy teljes mértékben őszinte érdeklődéssel tud rá koncentrálni, az olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. Szerinte egy jó randin a felek elvesztik az időérzéküket és annyira egymásra figyelnek, hogy szinte megszűnik a környezet körölöttük. Panaszkodott, hogy általában neki kell vinnie a beszélgetést, ami meglehetősen fárasztó, vagy a lány beszél érdektelen dolgokról, ami untatja, vagy semlegesen áll hozzá. Ti mit tapasztaltatok?
2017. ápr. 17. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, mert nem randizok. Minek azt?
2017. ápr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most is egyedül fogom tölteni a húsvétot, nincs kit meglocsolni.. tök jó érzés.
2017. ápr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de ez nálam is így működik. Sok pasival randiztam már, de talán max 5-10% olyan, aki tényleg annyira felkeltette az érdeklődésem, hogy pl chaten reggelig tudnék vele beszélgetni, semminthogy aludnék, vagy nem akarom, hogy vége legyen a randinak, mert tényleg minden érdekel, ami vele kapcsolatos és szó szót követ :D

21L

2017. ápr. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon ritka az ilyen találkozás. Plusz a legnagyobb baj, hogyha egyszer ezt átéled, akkor onnantól az az etalon, és lehet másból is kialakulhatna kapcsolat, de hajlamosabb az ember korábban nemet mondani :)


De ha összejön egy ilyen találka, az nagyon felemelő. Emlékszem egyszer nem is randiként találkoztam egy lánnyal, táncpartnert kerestem, és ott ugye nem mindegy, mennyire tudunk együttműködni, muszáj legalább egy picit megismerni a másikat. Szóval megbeszéltük a találkozót, max 1-1,5 órát rászántam előre gondolatban.

Aha...5 órán át (!) dumáltunk, arról pedig, hogy melyik tánciskolába menjünk kb 3 mondat esett, a végén. Sajnos kapcsolat nem lett a dologból végül, de komolyan mondom, ezt kívánom mindenkinek egy randin, ami ott velem történt, annyira jó érzés :)

2017. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg elég ritka. A legtöbb lány egyszerűen unalmas.
2017. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, elég unalmas a többség. Szerintem egyrészt azért, mert az egyik leggyakoribb típus nem is próbál meg érdekesebb lenni, ad a külsejére, és mivel azt látja, hogy sokan próbálkoznak nála, semmi sem motiválja arra, hogy személyiség terén fejlődjön, hogy valamivel feltűnjön, csak van és kész, nem csinál semmit, hanem passzív szemlélőként várja, hogy majd jöjjön a férfi és elvigye, hogy ő keltsen benyomást. Hogy a férfi egyáltalán miért tenne így, hiszen őt is le kéne nyűgözni, az meg sem fordul a fejében. Aztán csodálkozik, hogy a férfi továbbáll.


A másik eset meg pont ennek az ellenkezője, ott a csaj próbál megfelelni és emiatt fél, esetleg szorong, ezért szintúgy nem tud annyira feloldott állapotban beszélni, szóval itt is ha a férfi nem kezd bele érdekes témába, akkor nem lesz jó beszélgetés.


E két véglet között középen lenne a jó, de elég kevés nő tartozik bele.

2017. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ritkán? :O Másfél éve nem voltam randin...ideje újítani, tudom :)


A lényeg: igen, ennyire pocsék a helyzet. Bár a legutolsó randim, az exemmel volt, ott megszűnt minden - este fél 9-től másnap reggel fél 5 ig randiztunk. Nekem idáig az az etalon. Csók, kézen fogva járás, szexen kívül minden volt.


Azóta semmi.. :/

29f

2017. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!