Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek félreérthette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félreérthette, amit mondtam?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srác, akit nagyon kedvelek, és szerintem ő is kedvel engem. Véletlenszerűen ismerkedtünk meg, azóta találkoztunk, beszélgettünk, még telefonszámot is cseréltünk. Minden rendben volt, de mostanában megváltozott. Mármint most is rendesen, csak mintha visszahúzódott volna, nem igazán keres, inkább én irok neki. Elkezdtem gondolkodni, hogy mi törtenhetett, mert eddig nagyon jól megvoltunk, többször bókolt, és további találkozókat emlegetett. Rájöttem, hogy azután változtak meg a dolgok, hogy szóba jött a volt barátom. Nem állt szándékomban felhozni őt, csak az egyik kérdése részben hozzá is kapcsolható volt, igy röviden megemlitettem. Szó szerint ezt mondtam:" a barátom előtte szakitott velem." Most igy visszagondolva lehet, hogy pontosabban kellett volna fogalmaznom pl. a volt barátom, az akkori barátom stb. Viszont nekem annyira természetes, hogy már nem vagyunk együtt, hogy nem esett le, hogy ezt egy olyan, aki még nem ismer eléggé még félre is értelmezheti. S amugy meg hülyén hangzik, hogy "az ex-barátom szakitott velem". Mostanaban ezen gondolkodom, mert ha igy van, akkor több dolog is összeállt, hogy miért mondott pár dolgot, miért volt távolságtartóbb. Nekem olyan srácnak tűnik, aki tisztességes, szoval nem mászik rá más barátnőjére. De az is lehet, hogy csak egyszerűen bemesélem magamnak, s nem vagyok képes elfogadni, hogy valaki, aki az elején érdeklődést mutatott most csak akkor ir vissza, ha én kezdeményezek.

2017. ápr. 18. 21:09
 1/6 anonim válasza:
Teljesen ugyan ebben a helyzetben vagyok. Én sem tudok kiigazodni rajta... 2 hónapja tök jól elvagyunk, kirándulunk, stb....és most kb 1-másfél hete tiszta közömbös... 😞
2017. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a volt barátom, exem stb. témák annyira kiábrándítóak egy friss kapcsolatban.

Sokszor belefutok ebbe pasik részérõl, én viszont sosem hoznám fel a kis történeteimet, kivéve ha kérdés van.

2017. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De en pontosabban arra lennek kivancsi, hogy vajon ugy jott-e le neki, hogy szakitottunk, de igazabol megint egyutt vagyunk, mert azt mondtam, hogy "a baratom szakitott" s nem ugy fogalmaztam, hogy "a volt baratom".
2017. ápr. 18. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dehogyis ne hülyéskedj, a válasz teljesen érthető volt számára. Pszichológiailag Őt maximum az zavarja hogy most már realizálódsz neki, tehát nem egy álomkép vagy, egy érintetlen nádszálvirágszál, hanem egy "használt" csomag. Sok pasit ez zavar. Nem érdemes ezekről különösebben beszélni, még ha érintheti is a téma. Azt gondolhatja hogy kötődsz az előző párodhoz még, meg maga a tudat. Egyáltalán nem arról van szó hogy hogy fogalmaztál. Mindenki így fogalmazza meg a szakítást "barátnőm/barátom/párom szakított velem"...tehát ne ezen a vonalon keresgélj hibát..
2017. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de nagyon nagy eséllyel az van amit az utolsó mondatodban írtál. Nem olyan ritka jelenség sajnos, hogy egy fiú egyszer csak kevesebb érdeklődést mutat...ennek sok oka lehet, de képesek így elveszteni az érdeklődésüket. mivel nem veszthetsz semmit már: kérdezd meg tőle, hogy miért kerül téged feltűnően?
2017. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat, szerintem kozel 20 evesen inkabb az lenne a furcsa, ha nem lett volna egy baratom sem, szoval en ilyen teren nem latok semi problemat. S az, hogy kototdok-e meg hozza... ha a pasi annyira intelligens, mint amilyennek gondoltam, akkor eppen arra kovetkeztet, hogy nem, hiszen tudok beszelni rola, s nem titkolozom, latvanyosan kerulom stb.

Az utolsonak pedig azt irnam, hogy tudom, hogy gyakori jelenseg (igazabol nem az elso, hogy tapasztalom), teljes mertekben el is fogadom, cask akkor az elejen ne legyen tulzottan ramenos :D

2017. ápr. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!