Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek egy olyan férfiról aki volt már (pua) ncsábász képzésen, és meg akar ismerkedni veletek? Tegyük fel ezt valahogy meg tudtátok (pua)! Pozitivan álltok hozzá egy ilyen emberhez?

Figyelt kérdés
(hát ezt nem valami gyönyören fogalmaztam meg, de biztos értik a nk mit akarok kérdezni)
2010. máj. 14. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi az a pua????
2010. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem köpéshang :D
2010. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
PUA= péniszirigy undorító arc
2010. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nőcsábász képzés?Ha tetszik a srác,miért ne?Biztos az önbizalmát ment erősíteni.
2010. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

na, ez mán teccik (az utolsó).

Erre számitottam hogy valami pozitiv választ kapok,kösz.

2010. máj. 14. 09:19
 6/11 anonim ***** válasza:

nőcsábász képzés XD beszarok, és ezért fizetni is kell?


amúgy mi az a pua?

2010. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nőcsábászképzés? Minek az? Neked jó ha nőcsábász vagy? Nekem ez teljesen negítív fogalom. Nem kellenél ilyen tuninggal. Max előtte, de az már a múlté.
2010. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

attól függ...

ha csak arra használod ezt a képzést , hogy összetörd a szíveket, az gáz.

de ha csak azért , hogy megtanulj nőként bánni a nővel, meg udvarolni abban nincs semmi rossz. sőt.

2010. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pua=pick up artist (n_felszedö müvész). Ja,és nem sziveket török szijjel.
2010. máj. 14. 15:51
 10/11 A kérdező kommentje:
bizony,ezért fizetni kell nem is keveset. De viszont amit megtanitanak az egy életre szól,és nem valószinü hogy aki oda elmegy megbánja.
2010. máj. 14. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!