Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtetek már Facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már Facebookon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen élményetek van ezzel kapcsolatban? Leírnátok, hogy hogyan történt?
2016. júl. 23. 07:12
 1/4 H_Vivien ***** válasza:
Igen, és mégsem. Pár éve nyáron bejelölt egy srác fb-on. A profilképe alapján baromi jól nézett ki, bár oldalról látszott csak, felhajtott gallérú póló volt Rajta és baseball sapi, szóval nem sokat láttam Belőle csak pont annyit, hogy nagyon jó pasi. Fogalmam sem volt ki Ő, így visszaigazoltam és Ráirtam, hogy honnét ismerjük egymást? Akkor néztem meg a család kategóriáját és láttam, hogy egy általános iskolai osztálytársam volt, aki igaz, csak első és második osztályban járt velünk. Aztán jó pár évre rá egy közös társaságban is ott volt, de soha egy szót sem beszéltünk egymással. Ma, közel 5 év után a férjem és van egy közös kisfiúnk :) Szóval, ha azt vesszük a fb-on ismerkedtünk meg :)
2016. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy fiú (ma már férfi) aki hosszú évek óta néz, megfordul utánam, stb. Megtudtam a nevét, és bejelöltem, de NEM jelölt vissza!!! hát ez az én facebookos történetem.
2016. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem teljesen így terveztem. Van az egyetemen egy srác az egyik kutatócsoportban, aki gyakran bejárt a laborunkba. Tanszéki karácsonyon is ott volt, de mire visszaértem a forralt borozásból, eltűnt, így nem tudtam személyesen odamenni hozzá. Megpróbáltam megkeresni ismerősök ismerősei közt, és találtam is egy srácot, aki hasonlított rá, de az arca pont árnyékban volt. Napokig tépelődtem, hogy bejelöljem-e, végül megtettem. Nem ő volt az :D Mikor kiderült a félreértés elnézést kértem a sráctól, de ő felvetette, hogy azért megismerkedhetnénk, ha már így alakult. Tetszett a kezdeményezése, szóval belementem. Ennek több, mint fél éve, és azóta is együtt vagyunk :) Nagyon boldogok vagyunk. Életem legjobb tévedése volt.
2016. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!