Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az egyetemista csajok "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyetemista csajok "nem érnek rá" második randira, akkor vajon az elsőn mit ronthattam el, vagy mit kellett volna villantani?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ha az egyetemista csajok "nem érnek rá""

Hány csajjal randiztál egyszerre?

2017. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
nem tudjuk mit villantottál, vagy mit nem, így azt se tudjuk megmondani, hogy mit kellene változtatni...
2017. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
58%
Egy 30 centis rambótőrt kellett volna villantani. Vagy ha az éppen nem volt nálad, legalább egy kis intelligenciát villanthattál volna.
2017. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aranyfogat
2017. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt így passzolom, de önvizsgálathoz segíteni fog ez a könyv:

Ann Demarais, Valerie White - Első benyomás

enkóron fent van. windjview fog kelleni a megnyitáshoz

2017. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy mit NEM KELLETT VOLNA villogtatnod????
2017. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Valószínű, hogy csúnya vagy, ezért nem érnek rá. Nem a te hibád.
2017. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az egyetemista csajokat felejtsd el ha normális tartós kapcsolatot szeretnél-mert ha csak nem vagy egy igazi modell -kinézetű -sok pénzzel, akkor kicsi az esélyed. Ők még fiatalok és csak inni +bulizni akarnak és sokat kefélni, d e nem párkapcsolatot! Tudom mert naponta bejárok az egyetemre. Én meg is mondtam néhány szemébe, hogy hazudtok, mert nem igaz, hogy rendes fiút akartok, aki hűséges és gondoskodó. Ők majd a diploma és pár éves gyakorlat után akarnak házasságot, eg y olyan férfival-aki jó jövedelmet és lakást tud biztosítani.( de addig kiélik magukat kb 2-10 partnerrel. Most hoztak be a kórházba egy egyetemista csajt, fél-részegen a buliba átment rajta kb 5 fiú. Ez kell? nagyvárosból írtam.
2019. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!