Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyetemista lányok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista lányok milyen könnyen mennek bele egyéjszakásokba, szexkapcsolatokba?

Figyelt kérdés
Visszafogottabbak vagy kevésbé mint a kisebb végzettséggel rendelkezőbb hasonló korú lányok?
2016. nov. 16. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért hiszed hogy a végzetségtől függ az hogy könnyűvérű a lány?...
2016. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet így megmondani. Van egyetemi csoporttársam, aki simán belemegy ilyen laza dolgokba, van, aki meg férjnél van, és rá se néz másra..... Ez nem attól függ, hogy valaki egyetemista-e :D
2016. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem unjátok még ezeket az általánosításokat? Ha most azt mondjuk, hogy bármibe beleülnek, ami 14 centinél hosszabb, akkor most mész, és rámászol minden csajra, akiről tudod, hogy egyetemista, mert "akkor 120%, hogy ribizli"?

Van olyan csaj, aki könnyen belemegy, (de azért jó ha tudod, hogy ez az igen ritka), és ez nem változik attól, hogy egyetemen tanul tovább. És van olyan csaj, aki körberöhög, ha csak felveted neki, és ez sem fog attól változni, hogy egyetemen tanul tovább.

2016. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ahol, különböző neműekből, kb egy korosztályból sokan vannak, ott nagyobb %-ban elő fordul.
2016. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ami tény, hogy a (főként büfészakos) nappalis egyetemi hallgatók a szorgalmi időszakban éjszakánként nem a tanulásra helyezik a fő hangsúlyt, hogy finoman fogalmazzak. Egy-egy ilyen bulin sok minden előfordul, olyannal is aki a középiskolában szendeszűznek számított.
2016. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

#5

Btk-ra járok, és a legvadabb buli, amiben a csoporttársaim voltak, az valami mikulásos teadélutános marhaság volt a tanszéken. Nagyon durva lehetett :D nem is hallottam még ilyen lealacsonyodós buliról. Nyilván létezik, de azért nem ezzel tölti a mindennapjait a többség.

2016. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Többségnek az éjszakai programválaszték: Olvasás, dota/lol, plusz tanulás/munka, stb.
2016. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne akard nekem elmagyarázni hogy a hóember bírja a meleget.

Három egyetemet ismerek belülről, mindegyiknek pontosan tudom hogy melyik a kedvenc szórakozóhelye, ha kell az itallapot is felsorolom, az árakkal együtt.

2016. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A szórakozóhely mióta egyenlő a fűvel-fával történő szexeléssel????? :D

Képzeld, én is járok néha szórakozóhelyekre. Ettől még az estéim 99%-a olvasással, meg kockulással telik. Esetleg, ha épp tudunk a barátommal együtt aludni, akkor vele hempergek, ezt elismerem.

Én 2 egyetemet jártam meg eddig, és még van pár helyen közeli ismerősöm, sehol nem divat az állandó aljasodás, és bárkivel kefélés. Sajnálom, ha te ilyen tré helyeket ismersz.

2016. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én sem vagyok kispályás ha szeszelésről van szó, de férfiasan be kell hogy valljam, nem bírtam az iramot velük. A lányokkal sem. Hogy aztán ki és hogyan vitte el őket bAszélgetni, azt nem tudom, de hogy egyenként eltűntek valami palival és visszajöttek egyedül azt kivettem a félhomályban is.
2016. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!