Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves egyetemista vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves egyetemista vagyok, meg sosem volt normális barátnőm, szűz vagyok. Várjak az igazira vagy adjam fel?

Figyelt kérdés
Számomra a tökéletes lány érintetlen, kedves, megbízható, akivel egyszerre veszítjük el a szuzessegunket, mint valami regenyben. Nekem ez nagyon alomszeru lenne. Viszont ebben a korban nagyon keves olyan csinos lany van, akinek meg sohasem volt baratja, nem tudom ram fog-e talalni. A barataim altalaban mindig csodalkoznak, ha kiderul nem volt meg baratnom, mert szerintuk siman lehetne. Szerintem is, de flortnel nem.tudok tovabb menni, .amikor megtudom hogy 19 eves es volt 4 baratja. En ilyen lannyal csak jatszani tudnek. Valahogy fogadjam el a helyzetet es menjel bele egyejszakasokba vagy megeri turelmesnek lenni?
2017. jan. 10. 15:22
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
menjek*
2017. jan. 10. 15:23
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Te most komolyan 21 évesen szűzlányra vágysz ? Mi haverommal az a fajta, hát menjünk csajozni amikor csak tudunk félék vagyunk,de erről,hogy valakinek még elvehetjük a szüzességét,amivel akkoriban elkezdtünk versenyezni, már letettünk 18 évesen. Neki volt 8 én egyel buktam a fogadást. Az meg,hogy nem tudsz hozzányúlni olyan lányhoz,akinek 19 évesen volt 4 barátja,szerintem egy beteges dolog. Szerinted egy lány a házasságig fog várni, hogy meglegyen az első szex ? Egy korban vagyunk és értetlenül nézek rád,hogy elvesztegeted az idődet idióta gondolkodás miatt. Hagyjuk már ezt a szűz témát,meg hogy egyszerre elveszíteni egy lánnyal. Én is egyszerre veszítettem el anno aztán mi volt ? Meguntam, nem éltem ki magam, kellett az összes többi...
2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Teljesen megertem es az en haverjaim is ilyenek. Es lennek en is.. ha tovabb tudnek lepni ezen.. De egyszeruen amint megtudom h egy lany hany sraccal volt menekulok es kb nem erdekel.(nem, nem a himvesszom miatt) Szoval erzem en is h a gondolkodas hibas de mi van ha megis szerencsem lenne?Most vagyok a hataron h elgondolkoztam leadom az igenyeim
2017. jan. 10. 15:30
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

sztem a felfogásodon változtass.


Az ha vki nem szűz, nem igazán probléma. sose értettem miért olyan nagy dolog ez bárkinek...


Az igazit majd felismered ha ott tartasz. Nem nagyon ismered fel h megtaláltad, ha nincs kapcsolatod...


ezt se értem


F

2017. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem akarok negatív lenni,de nem inkább az a te bajod, hogy eddig nem volt és úristen neki meg már volt ? És egy kis kisebbségi komplexusod lenne úgymond ? Második barátnőmnél nekem úgy volt,volt az előtte lévő, meg ő neki meg már előttem 4 barátja,szóval az úgy akkor engem is zavart, addig szexelj az összes jónővel amíg van rá lehetőséged,ne 30-40 évesen jusson eszedbe,hogy mit hagytál ki
2017. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hat tudom igazatok van. Nem tudom mi gatol lehet vhol onbizalomhiamy fogalmam sincs. Bar sztem melyebb oka annyira nincs egsszeruen igy alakult h mindig remenykedtem
2017. jan. 10. 15:34
 7/27 A kérdező kommentje:
Igazabol elkepzelem h vki irant mar erezte azt mint iranram es tok szarul leszek. Ahogy beleelvezett mas a csajomba meg ilyenek. Lehet ez beteges de roppant mod zavar. Ugyanugy szerette ahogy engem szeretne most mivel vagyok kulonb? Csak.egs vagyok a sorba de nem.akarok az lenni
2017. jan. 10. 15:36
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom,ez bizony fatális önbizalomhiány. Ha lesz barátnőd, lát egy másik pasit,megfogja mondani róla,hogy helyes-e vagy sem (mert egy idő után a rózsaszín köd bizony elmúlik). Láss csodát,te ugyanúgy megnézel egy nőt,nálad is elmúlik a rózsaszín köd. Nem az a lényeg kivel volt,kit néz meg,hanem az hogy esténként a te ágyadban fekszik meztelenül és nem hátrafelé kell tekingetni. Én élem ezeket az éveket, nekem se lenne jó,ha emiatt később megkülönböztetnének,hogy úristen hány barátnője volt..a jelen a fontos. A múlt már elmúlt,a jelen az van és attól függ a jövő.
2017. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ez hülyeség. Amikor a barátnőd, akkor AZ EGY vagy neki és nincs senki más :D (jobbára :D)


az meg h más iránt érezte ugyanazt...hehe honnan veszed? Lehet h te jobb vagy... v úgy egymásra hangolódtok h jobb leszel.


De ez arról is szól h a két fél felfedezi egymást és egyáltalán fogalmad lesz arról, milyen kapcsolatban lenni/élni stb.


Másrészt meg így kívülről nem ismered a Nő szempontját, ha ott tartasz h beszélsz vele és van barátnőd, totál más lesz, ezt garantálhatom.


#4 vagyok

2017. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jo de ha vkinek volt 4 pasija es te vagy az 5. az miert megtiszteltetes? Most a te farkad szopja elotte meg a masik 4 emberet. Romantikus :)
2017. jan. 10. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!