Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólitsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólitsam meg?

Figyelt kérdés
év eleje óta reggelenként szembe megyünk egymással ő is megy az iskolába gondolom meg én is. 17/F
2010. máj. 14. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Heee Marcsi, gyere mááá isznyi egy sörikét!
2010. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez vicces akkart lenni?? Humoros ember vagyok mindenen röhögök de ez nagyon szar hee.
2010. máj. 14. 18:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Kezdésnek megteszi hogy köszönsz neki.egy darabig csak ennyi,késöbb egy-két mondat erejéig megállhattok,utána már könnyebben megy az ismerkedés.
2010. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Túl kevés az adat. Előszöris fontos az, hogy mennyire ismered. Egy sziáig vagy nem tűnne fel neki, ha megkérdeznéd, hogy van. Egyáltalán mi célból akarod megszólítani?
2010. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most komolyan 1 évig semmi utána meg csak úgy köszönjek?? Ja városban lakok...
2010. máj. 14. 18:19
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem ismerem

Kategória: Szerelem, szex > Randizás


Csak gyorsan el szeretném kérni a telo számát vagy MSN aztán például még aznap felhívnám például.

2010. máj. 14. 18:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Elsőnek kérdezz tőle valamit. bármit. időt, vagy akármit ami aktuális és nem orbitális baromság, utána már legközelebb simán ráköszönhetsz szerintem.

Vagy ami még nem rossz, ha valami történik ott ahol vagytok (akármilyen apróság) és elkezdessz róla csak úgy beszélgetni vele.

2010. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz figyelmes.1 év után köszönsz neki,és akkor mi van?mindennap szembe megy veled,ez már városban is olyan mintha ismernéd.ennyi idő után szerintem illik is köszönni.
2010. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 18:22 vagyok :)

Ne kérdd el rögtön a számát, ha azon rágódsz ennyi ideje hogy hogy kérdezd meg felhívni tuti nem fogod merni, az meg rossz. Első alkalommal beszélj vele, másnap szólítsd meg megint és hívd el valahova, ha igent mondd akkor kérj telszámot :D

2010. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gyüssz topogni, gecóóó??!
2010. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!