Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idősebb pasikat (30+) is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasikat (30+) is vonzzák a vékony lányok?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztaltam, hogy az idősebb pasik már szeretnek is fogni valamit egy lányon, szóval kevésbé esélyes, hogy egy vékony lány bejöjjön nekik, mondván, hogy nem kezdenek kislányokkal?
2017. ápr. 25. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

37 vagyok, heti 3-4 alkalommal futok, gyakran kirándulok, szóval én sem vagyok elhízva ennyi idős koromra.


És igen, én a vékony/sportos nőket szeretem (a nagy feneket, vastag combot nagyon nem, a kis mellek tetszenek), ettől szerintem nem lesznek kislányosak.

2017. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azért a kislányos kinézet, és a vékony lány között elég

durva különbségek vannak, már mint a fogalom között.


Nekem bejön, ha vékony a nő, így legalább tudok irigykedni

rá még egy dolog miatt :D

2017. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ui: és az "idősebb pasik" azok ilyen 50+ évesek... 30+ még nagyon nem "idősebb" :)
2017. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vonzanak a karcsú nők. 29F
2017. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem kor függő. 20on és 30+ évesen is van, akinek a ducibb nők jönnek be, de a többségnek szerintem a vékony. Én átlagos alkat vagyok /nem duci, de nem is sovány/ viszont jó lábam van és hosszú vékony combom. Hát azt tapasztalom, hogy ez a 30 + os férfiaknak eléggé bejön, legalábbis ők tudnak olyan szemtelenül bámulni, hogy észrevegyem akkor is, ha nem akarom 😐
2017. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sokféle alkat tetszik, de a leginkább a telt nőket nézem meg. Ettől függetlenül természetesen bejöhet egy vékonyabb nő is.
2017. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten a vékony lányok vonzanak.
2017. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a sportos, vékony, formás, kis mellű nők a zsánereim.

(Én is sportolok, nem vagyok elhízva.)

34/F

2017. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

4 napja lettem 30, jó tudni, hogy máris idős(ebb) pasinak számítok. :D


Nekem tetszenek a vékony lányok is és a normál testalkatúak is. Néha-néha megnézek 1-2 teltebb lányt mert szépek az arányaik és így vonzóak, de ez ritka.

2017. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Én amúgy roha.dtul nem értem az ilyen kérdéseket. Minden férfinak a köcsög vékony csajok jönnek be. Ezért lesznek anorexiások meg bulímiások és testképzavaros aki nem ilyen. Erre jönnek magukat sajnáltatni.. Nekünk telteknek rossz. Nem a vékonyaknak.
2017. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!