Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan 20 év körüli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 20 év körüli, vékony, kis cicis lányok akik a náluk idősebb,30 körüli srácokat kedvelik?

Figyelt kérdés
(Én legalábbis az ilyen lányokat kedvelem, mégsem találok párt magamnak.)
2011. máj. 18. 09:48
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
67%
Talán azért, mert mindig csak a külsőségek érdekelnek... ismerkedj inkább. Ha csak kis cicis 20-asokat akarsz dugni, akkor járj k*rvázni :D
2011. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
ha van pénzed lehet ilyen csajod.
2011. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, nem vagy egyedül.Én is 30 vagyok, ugyanaz a szitu, de mondjuk nem azzal kezdem, hogy kicsi vagy nagy cicije legyen...legfeljebb csak annyi hogy ne legyen köver és legyen szimpatikus arca.
2011. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak, de nem biztos, hogy rád vár mindegyik. Ha nagyon ragaszkodsz az általad elképzelt lányhoz, akkor a végén agglegény maradhatsz.
2011. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valami nem volt világos, úgy látom. Nem kurväzni akarok! Egyetemen még elment a "pénzért szerelmet" dolog, de ma már nekem ehhez nincs se kedvem se gusztusom.

(Párt szeretnék, ha nem lett volna egyértelmű.)


(Kössz a kurväs jó tanácsokat. Ha arra szottyanna kedvem, azért megtalálnám őket a segítségetek nélkül is.)

2011. máj. 18. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem társkereső oldal.Amúgy 30 év alatt arra jöttem rá, hogy a legjobb, ha sokat jársz mindenfele, sok ismerösöd van vagy szerzel, akikkel jársz helyekre, kirándulni, táncolni, bulizni, koncertekre, tanfolyamokra és persze mellette meg közvetlen is vagy és laza.Sok embert ismersz igy meg és rajtuk keresztül is másokat(kismellü vékony csajokat is).Sok sikert.
2011. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha legalább átlagos a kinézeted és átlag feletti az egzisztenciád, valamint jó a szöveged akkor nyert ügyed van a húszéves csajoknál.
2011. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!