Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Myvipen nézegetjük egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvipen nézegetjük egymást, szerintetek ez azt jelenti hogy kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kábé egy hónapja bejelöltem myvipen, és azóta kábé öt napig nem volt a látogatóim között. Hol ő néz meg, hol én, de ha megnézem ő mindig visszanéz, bár nálam volt hogy nem néztem vissza... Egyébként látásból ismerjük egymást, találkozott már tekintetünk. Szerintetek ez már azt jelenti hogy valami kialakulóban van közöttünk? Ti nézegetnétek vissza valakit aki nem tetszik? mert én biztos nem... Gondoltam arra is, hogy rendes, dehát akkor csak simán visszanézne, hogy ha én megnézem, meg gondolhatná hogy ebből arra gondolok hogy bejövök neki xD
2010. máj. 14. 19:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán,ma már ez számít flörtnek.
2010. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha minden ember bejönne akit nézegettem már......:D B.zi lennék, pedofil meg miegymás:D
2010. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
és azokat te minden héten megnézed? xD
2010. máj. 14. 19:08
 4/29 anonim válasza:
én azt tanácsolnám h kérd el az msn-jét ha megadja az már jó jel. és ott tudtok beszélgetni stb... azt ha kölcsönösen kedvelitek egymást az kiderül kozbe és még lehet is valami(:
2010. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
51%
én is így vagyok most egy sráccal:D látásból ismerjük egymást de ennyi..:))
2010. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
és szerinted tetszel neki? :D :P
2010. máj. 14. 20:35
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, Myvipen érdekes dolgok derülnek ki. :D Nálam van egy srác, aki minden nap nézte a vipemet, aztán legutóbb kiderült,hogy lementette az összes fotómat és minden haverja ismer és "nagyon szerelmes belém" --> azt kamuztam neki,hogy van barátom, és így lekopott rólam. Úgyhogy azt tanácsolom,hogy csak akkor éld bele magad,ha tetszik a srác, mert ha ronda, akkor véged van. XD


Egyébként sok sikert! :)

2010. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
vaaze nemár, nézegessétek egymást élőben, jeeejj hová fajul a világ :D
2010. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

hát nekem persze hogy tetszik...


amúgy nézegettük már egymást élőben is, csak már nem találkozunk mostanság...

2010. máj. 14. 21:26
 10/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdd el az msn-ét! :)

Amúgy lehet hogy bejössz neki,mert akkor nem nézne téged mindig vipen! ;)

És hogy már szemeztetek is,ez jó jel!

Sok sikert!

2010. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!