Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Myvipen nézegetjük egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvipen nézegetjük egymást, szerintetek ez azt jelenti hogy kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kábé egy hónapja bejelöltem myvipen, és azóta kábé öt napig nem volt a látogatóim között. Hol ő néz meg, hol én, de ha megnézem ő mindig visszanéz, bár nálam volt hogy nem néztem vissza... Egyébként látásból ismerjük egymást, találkozott már tekintetünk. Szerintetek ez már azt jelenti hogy valami kialakulóban van közöttünk? Ti nézegetnétek vissza valakit aki nem tetszik? mert én biztos nem... Gondoltam arra is, hogy rendes, dehát akkor csak simán visszanézne, hogy ha én megnézem, meg gondolhatná hogy ebből arra gondolok hogy bejövök neki xD
2010. máj. 14. 19:00
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
20:19 es vagyok:) sztem igen..de tesóm azt mondja még nem volt baránője ezért nem mer kezdeményeznii:D
2010. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

13:59 köszi, két napja felvettem msnre, mert fent volt a myvipjén, de még egyelőre nem fogadta el a felkérést :S


14:12 én meg az enyémről úgy tudom, hogy szégyellős, mivel az egyik fiú haverom, aki közelében lakik mondta, hogy szerinte néma xDDD mivel még sosem hallotta megszólalni, meg még csak egyedül látta xD

2010. máj. 16. 14:18
 13/29 anonim válasza:

14:12es megint:))) :ti hány évesek vagytok?:) nálunk én vagyok az idősebb és egyébként tesóm(mert ők am haverok..:D) azt mesélte hogy egyszer vol már ennek a srácnak egy csaj akivel elmondták egymásnak hogy bejönnek a másiknak de erre nem lépett semmit xDDD

ezt se értem :D

2010. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
azta xD hát itt is én vagyok az idősebb... nekem meg az is bekavar hogy a korabeli csajoknak meg elég rossz véleményük van róla, dehát engem nem sűrűn érdekel xD én is elég bamba vagyok amúgy, csak azért bátorkodtam felvenni őt msnre, mert ugyebár én vagyok az idősebb, és ha már egyszer töketlen is meg fiatalabb is hogy várhatnám el tőle hogy lépjen? xD
2010. máj. 16. 15:36
 15/29 A kérdező kommentje:
ja de nekem az volt a mázli, hogy az adatlapján kint volt az msn címe, amúgy elkérni nem mertem volna xD
2010. máj. 16. 15:37
 16/29 anonim ***** válasza:

13:59-es vagyok:Igen,szerintm félénk a csávó,mert még nem volt barátnője,nem tudja hogyan kezdeményezzen!! Ezért nézegeti a Viped,hogy hátha kapcsolsz!

Lehet hogy azért nem igazolt vissza mert még nem jött fel msn-re!

2010. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
aham, megnéztem és myvipre tegnap hat órakor lépett be, dehát nem biztos hogy otthonról, meg lehet hogy nem msnezik annyit, eleve ha ki van neki írva az msn címe, akkor elég hihetetlen hogy visszautasítson egy felkérést...legalábbis remélem hogy így van :)
2010. máj. 16. 19:50
 18/29 A kérdező kommentje:
amúgy köszi :)
2010. máj. 16. 19:52
 19/29 anonim válasza:

15:32es vagyok: nekem csak tesóm ismeri és azt mondja jófej csak olyan szerencsétlen:D mondjuk én se a nagy bátorságomról vgyok híres ebből a szempontból xD de te legalább fel is vetted msnre:P

majd írd meg mivolt:P

2010. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
feltétlen megírom, de ha veletek lesz valami én is kíváncsi vagyok arra xD már kezdelek megkedvelni xD
2010. máj. 16. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!