Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Myvipen nézegetjük egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvipen nézegetjük egymást, szerintetek ez azt jelenti hogy kölcsönösen érdeklődünk egymás iránt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kábé egy hónapja bejelöltem myvipen, és azóta kábé öt napig nem volt a látogatóim között. Hol ő néz meg, hol én, de ha megnézem ő mindig visszanéz, bár nálam volt hogy nem néztem vissza... Egyébként látásból ismerjük egymást, találkozott már tekintetünk. Szerintetek ez már azt jelenti hogy valami kialakulóban van közöttünk? Ti nézegetnétek vissza valakit aki nem tetszik? mert én biztos nem... Gondoltam arra is, hogy rendes, dehát akkor csak simán visszanézne, hogy ha én megnézem, meg gondolhatná hogy ebből arra gondolok hogy bejövök neki xD
2010. máj. 14. 19:00
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

oksi, megírom majd feltétlen:D

igen, elvagyunk azért;):D:D

2010. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
öhm elutasította elvileg a felkérésem,úgyhogy most kábé ott tartok hogy megölöm magam
2010. máj. 17. 22:13
 23/29 anonim válasza:
tényleg?:O de am miből gondolod?:O
2010. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
tényleg, felvettem másik címmel és hát pont gépezett és elfogadta... amúgy mindenki akinek elmeséltem a sztorinkat le van döbbenve rajta. valaki azt mondja lehet hogy félreértés, hogy véletlenül kinyomta vagy más ült ott, de engem már nem érdekel. a barátnőim meg bátorítanak hogy úgy is túl jó vagyok hozzá, meg hogy eddig se értették mi jött be nekem rajta. egyik haverom meg ismeri régóta és mondta, hogy ő nem csodálkozik rajta, és hogy mit gondoltam miért van mindig magába az a fiú xD mert még a tesója se szól hozzá, szóval... na mindegy, én nem veszítettem semmit, akik ismernek azt mondják hogy én sokkal jobbat érdemlek :)
2010. máj. 18. 23:23
 25/29 anonim válasza:
hát ha mindenki ezt mondja akk én is csak azt tudom mondani hogy ne foglalkozz vele, találsz úgyis jobbat és majd ő úgyis bátrabb lesz;) reméljük...:)))
2010. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
köszi, remélem nálatok nem így lesz :):)
2010. máj. 19. 19:40
 27/29 anonim válasza:
köszike, én is:P:D
2010. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
szia:) nem tudom megnézed e majd ezt, de azért gondoltam leírom hogy felvettem msnre és elkezdtünk beszélgetni,tök jó:P:D és még lehet hogy lesz is belőle vmi:é
2010. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Szia... hmm... nagyon szerencsés vagy, örülök neki :)

Remélem, hogy tényleg nem marad ennyiben a dolog! ;)

2010. júl. 3. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!