Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves férfiak, ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, ti járnátok olyan lánnyal akinek összevissza állnak a fogai, illetve nem hófehérek?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nagyon sokba kerül a fogszabályzó, egyébként szoktam magammal foglalkozni.

Visszautasítanátok ilyen miatt egy lányt?


2017. máj. 1. 23:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
Ehhez látnom kellene. Összességében nem szokott zavarni. Sőt, külön bejön, ha kiállnak a szemfogai pl.
2017. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%

a "nem hófehérek" mit is takarnak?

azért nem mindenkinek olyanok a fogai, mint a colgate reklámban, nem tudom feltűnt e :P


meg attól függ mennyire állnak össze-vissza

am megkérdezhetem mennyibe kerül a fogszabályzó?


24F

2017. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
300 ezer asszem. A körül van az egész cécó.
2017. máj. 1. 23:04
 4/41 anonim ***** válasza:
82%

Tökmindegy. Ha nem szélsőségesen visszataszító, akkor kb észre sem veszem, mert a valóban fontos dolgokkal foglalkozom.


Furcsa, mi?

2017. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
50%
Kép nélkül lehetetlen megmondani. Bár még mindig jobb, mintha valakinek egy foga lenne és azt is tombolán nyerte.
2017. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Igazából nem mindegyik áll el, csak az a baj hogy pont fönt a középen lévők, úgy hat darab... És abszolút nem csillogó fehér....
2017. máj. 1. 23:12
 7/41 anonim ***** válasza:
16%
Nem gondolom, hogy manapság 300 ezer olyan sok pénz lenne, hogy ne tudd összeszedni. Fogfehérítés is létezik, akár széntablettával is megoldható. Ez csak igényesség kérdése, hogy elbulizod azt a pénzt, vagy magadra költöd.
2017. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Jézusom.... örülök, hogy így belelátsz az életembe, hogy mire megy el a pénz és milyen az anyagi helyzetem....

Te neked biztos mindenre futotta egyből amit szeretnél volna megvenni, kíváncsi lennék hogy te mennyire vagy igényes.....

Egyébként egy sima NEM is megette a leszídás, ítélkezés helyett, én normális stílusba írtam ide/nektek.

2017. máj. 1. 23:21
 9/41 A kérdező kommentje:
*megtette volna
2017. máj. 1. 23:23
 10/41 anonim ***** válasza:
12%
Attol függ mennyire kocos. Tegyél fel vagy küldj képet.
2017. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!