Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves férfiak, ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, ti járnátok olyan lánnyal akinek összevissza állnak a fogai, illetve nem hófehérek?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nagyon sokba kerül a fogszabályzó, egyébként szoktam magammal foglalkozni.

Visszautasítanátok ilyen miatt egy lányt?


2017. máj. 1. 23:02
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Ezt a képet melyik válaszoló linkelte be és mit gondol róla? Egyébként ettől azért egy-két fokkal jobbak, színbe meg mindenképp.(2 kivételével a többi egyszínű csak nem hófehér.) lassan fél éve használok szinte mindennap fehérítő szettet is, de nőiesen szólva nem sokat ér...


Köszönöm az eddigi válaszokat azoknak akik a kérdésre válaszoltak!

2017. máj. 2. 00:24
 22/41 anonim ***** válasza:

Hát passz.

Találkoztam már olyan nővel akinél nem zavart, hogy csálék a fogai és volt olyan eset is mikor igen.

2017. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
És akkor emiatt utasítottad el?
2017. máj. 2. 00:29
 24/41 anonim ***** válasza:
Hmmm, valószínűleg ez is közrejátszott benne. Így magamelé képzelve a két lányt, a fogazatuk hasonló volt, de talán a kisugárzásuk volt különböző.
2017. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Értem, köszönök hogy válaszoltál.
2017. máj. 2. 00:37
 26/41 anonim ***** válasza:
Erre így tényleg nagyon nehéz válaszolni! A fehérség egy dolog. És az sem mindegy, hogy mennyire áll össze-vissza. Tényleg könnyebb lenne a válasz, ha látná az ember. Mondjuk nekem már volt pár nem tökéletes fogsorú lány az életemben, de a szakításnál ez sosem játszott szerepet.
2017. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben minden stimmel, ugy a megvaltoztathato dolgok nem zavarnak.

Tehat nem gaz a dolog ha a lany szeretne megcsinaltatni a fogait es engedne hogy segitsek benne.

2017. máj. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Ha a fogkefét ismeri, akkor úgy veszem, hogy a természet

nem reklámfogsorral áldotta meg, nincs ebben semmi rossz.

Emiatt nem utasítanék vissza egy nőt, az biztos. Ha pedig

úgy alakul, akkor segítenék.

2017. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

Pár éve azt mondtam volna, hogy igen. Most azt mondom, hogy nem.

Amikor kedves voltam és normálisan közeledtem a lányokhoz, senkinek sem kellettem, mert nem volt a külsőm rendben. Rendbe tettem magam, most fordult a kocka.

2017. máj. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Ez valoban inkabb kisugarzastol fugg. En voltam szerelmes olyan lanyba akinek viszonlyag csale volt, megis nagyon bajos volt es aranyos volt a mosolya. En osszkepet nezem es ha az klappol a fogak nem szamitanak. Mondom ugy hogy nekem pont most vettek le par honapja a fogszabalyzot.
2017. máj. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!