Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves férfiak, ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, ti járnátok olyan lánnyal akinek összevissza állnak a fogai, illetve nem hófehérek?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nagyon sokba kerül a fogszabályzó, egyébként szoktam magammal foglalkozni.

Visszautasítanátok ilyen miatt egy lányt?


2017. máj. 1. 23:02
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Hú ezt még meggondolom...
2017. máj. 1. 23:33
 12/41 anonim ***** válasza:
18%
8: Nem szidtalak le, és nem ítélkeztem. A véleményem írtam le, a kérdésedre válaszként, és nem tudom, miért kell így reagálni rá. Nekem sem hullik az ölembe a pénz, de úgy gondolom, hogy ennyi pénzt még diákként, nyári munkával is meg lehet szerezni, ha ezen múlik valakinek a boldogsága. Ez nem milliós tétel, mint pl egy gyomor bypass.
2017. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
33%

Nehéz erre így válaszolni. Azt tudom mondani, amit itt előttem már páran, hogy függ mennyire vannak azok a fogak össze vissza.

Elég illúzió romboló tud lenne egy csúnya fogsor, attól függetlenül, hogy milyen ember is az illető.

2017. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
De leszidtál, mint egy apuka és személyeskedtél egyből, mintha baromi ismernél engem meg az életemet.
2017. máj. 1. 23:44
 15/41 anonim ***** válasza:
54%
Most sz***á leszek pontozva, de ha nekem, egy tök átlagos melós családban felnőve 23 éves koromra sikerült rendbe tennem a fogamat (diákmunkából, ami 16-tól 25-ig mindenkinek rendelkezésére áll főleg, hogy 18-ig tök ingyenes a fogászati ellátás) azt szem előtt tartva, hogyha már alacsonynak és véznának születtem illetve kondibérletre meg normális minőségű kajára sem volt pénzem éveken keresztül minden hónapban, a sok fehérje meg étrendkiegészítő baromságról nem is beszélve ami az izomnöveléshez elengedhetetlen (főleg az én pocsék genetikámhoz), akkor legalább az legyen elfogadható állapotban, amivel a szépség irányába tudom valamelyest kompenzálni a hiányzó férfiasságomat és nem bélyegezhet meg senki, hogy egy igénytelen nyikhaj pasi vagyok.
2017. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
2017. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
A fogakkal nincs baj, de a kérdésből arra következtetek, hogy önbizalomhiányos vagy, ami -ha komoly kapcsoaltról van szó- kizáró ok nálam sajnos. Olyan párra van szükségem, akit nem kell pesztrálni, hanem képes önmagából önbizalmat szerezni (mint én).
2017. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Talán. Így nem tudom.
2017. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Jaaajj :D valaki azt írta, hogy kócos :D De jót nevettem :D Kedves válaszoló: A haj kócos, a fogak kesze-kuszák! :D
2017. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
#19: kivéve, ha összekócolják a fogsorodat egy bunyóban. :D
2017. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!