Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg van olyan pasi, aki, ha szerelmes/meg akar szerezni egy lányt, akkor nem keresi minden nap?

Figyelt kérdés
Chaten, telefonon, akárhol. Nekem ez elég furcsa, 2 randink volt eddig, amik hihetetlenül jól sikerültek, komoly, értelmes, nehezen megközelíthető pasi, nem az a típus, aki szórakozna egy lánnyal - ha valakivel csak szexelni akar, akkor azt mondja, ha többet, akkor azt. Viszont, nagyon furcsállom, hogy van, hogy egész nap nem keres/vagy csak este/vagy én írok neki. Pedig egyébként elég komolynak tűnnek a szándékai. Lehet, hogy ő magának valóbb típus? Csak mert eddig azt szoktam meg, hogy ha egy pasinak kellek, azt le se lehet vakarni...

2017. máj. 2. 17:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hú, köszi, megnyugtattatok :)

Amúgy szerintem is azt alkalmazza, hogy ritkán ír és így zúgnak bele a lányok - én is ezt csinálom a pasikkal szemben. Nem hinném, hogy azért ne keresne, mert csak szexre menne, nagyon kimért velem, érdeklődő, tisztelettudó, be akar mutatni a haverjainak is. Szóval, inkább, megpróbálok én is türelmesebb lenni(az is igaz, hogy ha folyton rajtam lógna, nem tudtam volna belezúgni, mert én csak olyan pasikba tudok, akiket nehéz megszerezni, ezt már kitapasztaltam).

2017. máj. 2. 17:55
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki taktikázik valami fasságot 😃 ilyen ez az ismerkedés dolog... nehéz ügy, kockázatos 😃
2017. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 muszáj, mert ha valakinek tálcán kínálod magad, annak tuti nem fogsz kelleni :D Mindenki szereti a kihívásokat, valamilyen szinten.
2017. máj. 2. 18:01
 14/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerjük az illetőt,és valójában még te sem,így látatlanban szerintem két eshetőség lehetséges.Az egyik,hogy nem annyira érdekled,csak ismerkedik,bármi lehet még alapon.Nyilván azért tetszel neki,ha randira került sor,de nem biztos,hogy meg tudod fogni valamivel.Az elején meg nyilván mindenki azt mondja,amit a másik szeretne hallani.Én is jártam így,még tettek értem olyan dolgokat is,amik alapján kialakuló érzelmeket feltételeztem,aztán jól pofára estem.A másik verzió,hogy taktikázik,így éri el nàlad,hogy rajta járjon az agyad.Bár ez olcsó játszma,de lehet pozitívabb az első lehetőségnél.Ismerd meg,és úgy ítéld meg!Még korai bármit is kijelenteni.
2017. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tudhatjuk, majd kiderül.
2017. máj. 2. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!