Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes húgommal rendőrségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes húgommal rendőrségre mennünk ilyen randi után? Fog valamit tudni csinálni a rendőrság?

Figyelt kérdés

Hugica megismerkedett egy pasival társkereső oldalon. MOst jött haza a randiról teljesen kiborulva, teljesen kész vagyok és ő is lelkileg. A randin mesélte nagyon furán viselkedett, köpködött stb. a pasi. A fogai is hiányoztak.

Randi végén kulturáltan visszautasította ezt a férfit, erre elkezdett üvöltözni káromkodni megfogta a haját megcibálta és belevágta a fejét az oszlopba és a szemöldöge picit berepedt.

Ő nem akar rendőrségre menni mert fél illetve szerinte semmit nem fognak csinálni a rendőrök ezzel


2017. máj. 2. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy ez most igaz, vagy csak újabb kamukérdés, amivel támadjuk csak szépen a társkerső oldalakat.


De a igaz, akkor rendőrségre menni, viszik is a cigányt a dutyiba.

2017. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem menjen, csináltasson látlelet egy orvossal mert nem tudhatja, nem-e vette fel egy térfigyelő kamera.
2017. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Teljesen ki vagyunk, nem támadom én az ilyen oldalakat, de valóban látjátok hogy van veszély benne, amúgy nem roma volt előítéletek végett, illetve szerintem is menni kéne, igaz nem komoly a sérülés.
2017. máj. 2. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben bevinném és feljelentést tennék. Azonnal látleletet kell vetetni és valszeg el is fogják kapni az illetőt. Nem biztos, hogy böri lesz a dologból, de felfüggesztés simán lehet.
2017. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De miért csinálja ezt egy embere?
2017. máj. 2. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert beteg. Ha nem jelentitek fel, másokkal is megcsinálja.
2017. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

gyenge kamu.

majd pont a gyikre fog akárki is kiírni egy ilyen témájú kérdést...:D

2017. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Vannak beteg emberek, a miértre itt nem nagyon van válasz. Viszont a többieknek igaza van, látlelet és rendőrség, még ma este. Mivel társkeresőről ismeri a húgod a pasit, meg is fogják találni. Nem szabad, hogy ezt megússza, ki tudja hány másik lányt fog bántani randik végén (vagy hányat bántott eddig), ha senki nem jelenti fel egyszer.
2017. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű testi sértés.

Hallottál már ilyenről?

Gondolom igen. Akkor bizonyára létező dolog, és büntetendő is!


21/L

2017. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok elmebeteg van manapság, tegnap én is láttam egy esetet: Az utca másik oldalán ment egy fiatal lány, utána egy férfi,nem hallottam mit beszélhettek illetve a lány mit mondhatott,de a fickónak ez volt a reakciója: "Akkor rohadj meg! Dögölj meg! Az ilyen elmebajosok miatt egyre kevésbé mernek a nők randira menni,találkozni valakivel.
2017. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!