Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak a pasik mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a pasik mindig többet a barátságnál?

Figyelt kérdés
15 vagyok és szeretnék barátkozni meg fiúkkal lógni, de amint komolyabbra fordul a barátságunk, a fiúk előállnak a járás gondolatával.Amikor nemet mondok abból mindig én jövök ki rosszul mert megutál az illető.Még nemvolt pasim, de nem is akarok ha ez a barátságunk elvesztéséhez vezet.Segítsetek.
2010. máj. 15. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan fiú,aki nem járni akar veled...
2010. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarsz velük ennyire szoros barátságot???? Ha szoros barátságot akarsz, akkor fordulj a lányokhoz!!! Hogy van képed számonkérni a fiúktól a leg természetesebb hajlamaikat??????
2010. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem te tudatosan hülyíted a pasikat és élvezed a figyelmet, de mikor végre bátorságot vesznek, akkor te szétrombolod a hitüket. Sztem ne csodálkozz,hogy megutálnak... ha így folytatod mindenki utálni fog
2010. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A lányok is folyton többet akarnak a barátságnál.


Szóval ez inkább hozzáállás kérdése.

2010. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
főleg lányokkal kéne barátkoznod!
2010. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
sajnos nincs barátság fiú és lány között,csak haverság.
2010. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
barátkozz lányokkal
2010. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korban nincs fiú lány barátság. Nem te tehetsz róla, sőt semmit sem tehetsz. Minden fiú azt akarja. Tudom, mert én is azt akartam egy olyan lánnyal, aki engem a legjobb barátjának hitt. Persze elutasított, én pedig megharagudtam és nem beszéltem vele, mert úgy éreztem, végre erőt vettem egy próbálkozáshoz, erre kosarat kapok. Szarul jöttünk ki mindketten, mert ő őszintén a barátjának hitt, én meg inkább kockára tettem ezt a barátságot egy feltételes szexér.
2010. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nincs olyan marhára közeli barátság pasi meg nő közt...
2010. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem, hogyne lenne. Nem egy ilyen felnőttet ismerek.
2010. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!