Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám az előnyömre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az előnyömre fordítani ezt a kínos szituációt?

Figyelt kérdés

Egy cégnek volt felém elmaradása, és ott dolgozik egy irodista csaj, kicsit kikeltem magamból sokadjára sem kaptam meg pénzt. És azt mondtam hogy hazudott, majd mondta hogy ő neki ezt mondták, meg hogy XY csinálja ezt.

Amúgy tetszik is a lány, de most nálam ez onnantól lenne fontos ha rendezi a cég az anyagiakat, és nem is leszünk kapcsolatban.

Most így ebben a szituban egy csaj milyennek találja a férfit? Bunkónak, arrogánsnak vagy inkább határozottnak, aki nem hagyja magát?

És mégis ez után hogyan kellene közelednem felé?



2017. máj. 5. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rajta kellett volna levezetni a dühöd, az lett volna az intelligens hozzáállás. Jól értem, hogy a cégének a tartozásából akarsz előny kovácsolni, hogy ő kényelmetlenül érezze magát emiatt és ezért inkább igent mondjon? Én ezek után biztos nem mennék el veled randizni, örülnék, hogy többet nem látlak.

22/L

2017. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pont fordítva nagyokos :D

inkább az elnézést kérésem szándéka lenne ez

2017. máj. 5. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kiscsaj tehet róla, és ha engem olyan miatt, maihez semmi közöm hazugnak neveztél volna, a büdös életben nem akarnálak látni.


De ha rosszabb pillanatomban kapsz el, négyszemközt, munkaidőn kívül bizony meg is mondom a szemedbe, hogy mi vagy.

2017. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját véleményt tudok mondani csak, nálam már teljesen elástad volna magadat. Mosolyogva elfogadnám a bocsánatkérést, mivel munkaköri kötelesség és onnantól, hogy megszűnik az üzleti kapcsolat, fel sem ismernélek. Szevasz tavasz bunkó segg..fej. Máson vezesd le a frusztrációd.
2017. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

LOL


Kikelsz magadból, teljesen igazságtalanul hazugnak nevezed, és most abban reménykedsz, hogy összejöttök talán? Ez komoly?

2017. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miután meglátta az igazi arcod, majd biztos elmenne veled randizni..Lol.
2017. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez jó alap! Nagy csokor virág, bon-bon megszeppent pillogással esdekelve bocsánatot kérni a hangnemért! Kiegészítésként egy vacsimeghívással. Bejöhet!
2017. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso, a vacsi nem is rossz ötlet. Elfogadnám, mert szeretek jot enni, és UTÁNA dobnám ki - csakhogy érezze a törődést ö is.
2017. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!