Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? Mit tennétek a helyemben? Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni.Megismerkedtem egy pasival munkahelyen.Mindketten párkapcsolatban élünk,mindkettőnknek rossz a kapcsolata,és sajnos olyan helyzetben vagyunk,hogy mi lakunk a párunk lakásában és egyeblőre nem tudunk lépni.Megtetszettünk egymásnak(ő kezdeményezett).Abban maradtunk,hogy ismerjük meg egymást,és ha kialakul valami akkor lépünk és új életet kezdünk.Mindíg keres ahogy van egy kis szabadideje.Mindíg rámír.Amikor találkozunk és elválunk egymástól,már kapom is az üzenetet,hogy már most hiányzol.Ahigy engedi az időnk és a lehetőségünk,mindíg találkozunk.Azt mondta,hogy türelmes és tud várni.Volt oyan,hogy ő éjjeles volt,én pedig 8-ra jártam dolgozni,és minden reggel látni akart még ha csak pár percre is.szerintetek mit akarhat tőlem?mit tegyek hogy belém szeressen?lehet ebből komolyabb kapcsolat?köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 6. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha az exbarátnőm írta volna ki tavaly nyáron, mielőtt elhagyott egy munkatársáért.
2017. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem jönnék össze olyannal, aki velem csalja a párját. Undorítóak vagytok mindketten.
2017. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ti komolyan hanyinger nelkul tukorbe tudtok nezni? Hajlektalan parazitak...
2017. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te nem undorodsz magadtól? Mit szólnál ,ha a pasid ezt csinálná egy másik nővel? Undorító...

Remélem lebuksz.

2017. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akik itt azt írják, hogy undorodnak, azok hánynak is, vagy ez csak egy túlzás, amivel azt akarják mondani, hogy nagyon nem tetszik nekik. Arra is kiváncsi lennék, hogy voltak-e már ilyen helyzetben, akármelyik oldalon is, vagy már elméleti alapon is el lehet dönteni, hogy minden szintű csalásnak minősíthető akciót válás, szakítás kell, hogy kövessen.
2017. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 nem kell ennyire védeni. Nem tudom mit szólna a kedves kérdező,ha az ő párja ugyanezt csinálná amit ő? Gondolom ő lenne a legjobban felháborodva!!
2017. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!