Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tanulhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatnám meg, hogy hogyan kell kötődni egy másik emberhez?

Figyelt kérdés
Hiába tetszik meg bárki is, egyszerűen fojtogat a gondolata is egy kapcsolatnak, ezért minden lehetséges szerelem elől elmenekülök. Évek óta nincs már senkim.
2013. ápr. 27. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az eleve nem tanulható hanem magától jön.
2013. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz. Tényleg. Ezek a kötődési problémák nem oldódnak meg maguktól, mert általában egészen kicsi korunkból származnak, a korai szülő-gyermek kapcsolatból, nem is emlékszel rá (korai kötődés zavarai). Egy jó pszichológus viszont segíteni tud feldolgozni.
2013. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megtanulni ezt érezni kell
2013. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mi fojtogat, ha nem is tudod milyen egy kapcsolat

amúgy ez jön a szerelemmel, érezni kell, nem tanulható

egy igazi kapcsolatban nem telepszenek egymásra, hanem segítik egymást N

2013. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A felelőségvállalás a másikért, az fojtogat, mert nem átlag vagy, és komolyabban veszel egy kapcsolatot, és félted a másikat.
2013. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy kedves barátom mondta, hogy járt ő is ilyen cipőben. Jött aztán valaki, akivel az elején közölte, hogy neki idő kell, aztán -ahogy ő fogalmazott- meg is adta saját magának és az ismerkedésnek az időt. Nem volt semmi köztük, csak találkozgattak, beszélgettek, randizgattak, és aztán sikerült túllépnie ezen a problémán. Azóta több boldog kapcsolata is volt, mert "megtanulta", hogy ahhoz képest, ahogy addig élt (sok munka, hajtás, verseny stb), milyen máshoz tartozni és kötődni. Nem tudom, hogy ez mennyire működik, épp ezért írtam ide, mert kíváncsi vagyok, hogy mi erről a vélemény.
2013. ápr. 27. 17:48
 7/15 anonim ***** válasza:
# 6: Nálam pont nem az ismerkedés hosszán múlt, az egyetlen ember az életemben, akihez tartósan kötődni tudtam (10+ évig) 2 hét után szó nélkül hozzám költözött. Eleinte köpni-nyelni nem tudtam, de aztán megszoktam, hogy ott van. :)
2013. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként akinek TÖBB boldog kapcsolata volt, az nem biztos, hogy olyan nagyon jól megtanult kötődni...
2013. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nálam ez az egész úgy volt, hogy anno eldöntöttem, hogy én márpedig sikeres leszek. El is kezdtem dolgozni azonnal, amint tudtam. A szamárlétrát bejárva 19 éves koromra vállalkozó lettem pénzügyi területen, ami azért egy elég gyilkos szakma tud lenni. Jól elvitte minden időmet, meg erőmet, de alapvetően szerettem és jól is éreztem magam benne. Megszoktam, hogy szabad vagyok, nem piszkál senki, csak teljesíteni kell. Büszke vagyok arra, hogy sikerült elérnem amit akartam, és rohadtul félek, hogy fel kell adnom a személyiségemet meg az eddigi életemet.
2013. ápr. 27. 17:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm ugyan ilyen mint te! Mi is dilidokihoz akartuk küldeni... de aztán jött egy férfi aki ezt megváltoztatta. Erre csak ez a megoldás, a dilidoki nem fog neked keresni egy olyan pasit aki megfelel neked...
2013. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!