Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok olyan lánnyal, nővel lehet találkozni aki borzalmasan könnyűvérű.10-12 éve ez még nem így volt. Mi történt, hogy ennyire negatív irányba változtak a dolgok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 08:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
A média neveli erre őket. Retekklub, csalóvilág, női magazinok, stb.
2017. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

A sok pozitív visszajelzés a férfiaktól az ilyen viselkedésre.

Csak egy példa: átlagosan csinos lány vagyok, közösségi oldalon van fent rólam profilképnek egy mosolygós, nem csücsörítős arckép. Kb huszan kedvelték. Ha pedig megnézek egy-egy pucsítós, miniszoknyában pózolós ismerős lány fotóját, azon 200+ like.

Nem kedvelésben mérem az önbizalmam, ezzel csak azt akartam írni, hogy azért sok az ilyen lány, mert a férfiak a "normális" lányokat kevésbé veszik észre, az ilyen lányoknak meg bókolnak és jön nekik a rengeteg pozitív visszajelzés annak ellenére, hogy például komoly kapcsolatra már jóval kevesebb férfi tudja őket elképzelni. Ennek ellenére ők kapják a szép szavakat, a visszafogott lányok meg nem.

2017. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom, sose hallottál olyan esetről, mikor a csajt a pasija szédítette, szerelmet hazudott, majd megba$zta, és eldobta, mert csak ennyi kellett neki.

Na már most pontosan ezek miatt alakultak át a dolgok. Ha a pasik nem veszik komolyan a csajokat, akkor mi jogon várják, hogy másképp álljanak a dolgokhoz?

Jöhetsz azzal, hogy de Te nem ilyen vagy. A statisztika fog győzni, hogy de a legtöbb pasi ilyen.

Jöhetnek majd a lányok, hogy de ők nem könnyűvérűek, majd te meg még páran bedobjátok, hogy de a többség ilyen...


Ördögi kör...

2017. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De mi rendes férfiak ebbe belebolondulunk beleőrülünk én nem tudtam megszólalni napokig amikor egy ilyen csaj kihasznált engem annyira megviselt a szakítás.
2017. máj. 12. 08:29
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

A rendes lányok pont ugyanúgy belebolondulnak, legrosszabb esetben beállnak a sorba, és senki nem róhatja fel nekik.

A pasik közt is van ilyen, néhány eset után ő is csak arra megy...

2017. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Kereslet-kínálat.

A héten is írta egy csaj, hogy a pasi a fejéhez vágta, hogy ha nem fekszik le senkivel az első héten, sose lesz kapcsolata.

Nekem is mondott már ilyet több pasi is. Sőt olyat is, hogy a szex alapján dönti el, hogy lesz-e kapcsolat, úgyhogy ugorjak ki a bugyimból.


Tudom, nem ezen múlik!

Csak kicsit durva, hogy sok pasinál nem lesz több randi, ha legkésőbb a harmadikon nincs szex.

Úgyhogy a lányok megtanulták, hogy gyorsan ágyba lehet bújni, akkor még lehet belőle valami. Aki előre kijelenti, hogy az első hónapban egész biztosan nincs szex, mert neki idő kell az érzelmekhez, az meg sokáig szingli marad. ;)

2017. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Nagy részük nagyon könnyedén befolyásolható. Régebben le tudták élni az életüket 1 férfi mellett, mert ez volt a norma. Ma már mást látnak, ezért ezt tartják jónak. Nem sok tartás van bennük, amire fel lehetne nézni. Kapcsolatban is a többségségük a legapróbb nézeteltérés esetén szakítani akar. Jajj a párom csunyán nézett rám ma reggel ennyi volt vége... Tisztelet a kivételnek.
2017. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Lazy Lover ***** válasza:
2%
Akkor mèg nem volt elterjedve a feminizmus meg amit az 1 írt
2017. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán értem, mire fel a háborgás amiatt, hogy egy nő is megteszi ugyanazokat a dolgokat, mint egy pasi...? Ezt leginkább a "feminizmusos" válasz miatt kérdezem....
2017. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
a feminizmus az nem azt jelenti hogy ugyanazokat a dolgokat teszi meg a nő mint a férfi hanem hogy különjogokat akar meg többre tartja magát mint a férfi.A feminizmus az európai élet megrontója amit gyökerestől kell elpusztítani ezt az eszmét mert ezmiatt nem születnek gyermekek.Sátáni eszme tulajdonképpen.
2017. máj. 12. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!