Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45 éves, elvált férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves, elvált férfiként mennyi esélyem lehet egy 30 körüli, dekoratív, gyermektelen lányt találni?

Figyelt kérdés

Korábban sportoló voltam, a mrgjelenésemmel nincs gond. Ma is a sporthoz köthető munkakörben dolgozom, vezető beosztásban.

2 gyerekem született a házasságomból.


Szerintetek van esélyem egy vonzó, fiatal lánnyal új életet kezdeni?


2017. máj. 12. 12:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
36 éves egyedülálló nőként egyre inkább kezdek rájönni, hogy a 40 év felettiekkel érdemesebb ismerkedni. Nem azért, mert egzisztenciálisan előnyhöz jutnék, engem ugyanis soha nem érdekelt, hogy az adott páromnak mennyi pénze vagy milyen állása van. Egyszerűen azt gondolom, ebben a korban a férfiak jelentős része már "kiélte" magát és megbízhatóbb. Ergo alkalmasabb egy nyugodt, kiegyensúlyozott magánéletre, ami nem buliból és kicsapongásból áll.
2017. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom el a gyerekvállalás elöl, ezt nem említettem.
2017. máj. 12. 12:52
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
De miért várod el a jövendőbeli partneredtől, hogy gyermektelen legyen? Hisz neked is van 2.
2017. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esélyed van, nekem nem kéne egy 15 évvel idősebb pasi, főleg nem 2 gyerekkel.

Találok független fiatalt is.

2017. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és neki meg ne legyen gyereke 😃

Mire ha nagy nehezen netán odszeszedsz valakit , egyebek. 50 évesen leszel apa. Hát köszi, de ezt nagyon kihagynam.

2017. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Es miért nem lehet saját gyereke?

N25

2017. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha téged egy 60 éves nő akarna felszedni. 15-15 év.

Tetszik az ötlet? Na ezért nem kell nekünk 45 éves, van gyermektelen 30-35 éves is.

Hiába vagy sportos, az eletkorodon nem változtat.

2017. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy nem kell pénzéhes nő. Utána hosszan ecseteled, milyen jól állsz anyagilag, mivel te is tudod, hogy a 30 (alatti) körüli, csinos, gyerektelen nőknek ezen kívül semmit se tudsz nyújtani, amit egy 25-35 közötti egészséges férfi nem tud megadni.

Ez így mókás lesz, ha saját magadhoz se vagy őszinte!

2017. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem főként olyannál van esélyed aki nem akar gyereket, vagy olyannal akinek már van. Én pl 28 vagyok és nagyon szeretnék gyerekeket így biztos nem jönnék össze egy 45 évessel. Csak számolni kell kicsit és rájössz miért. Mire megismerkedünk, együtt élünk kicsit, házasság stb az minimum 2 év. Utána jönne csak az első gyerek annak a kihordása majdnem 1 év. Addigra Te már 48 lennél. Aztán minimum 1 év szünet hogy jöjjön a második gyerek és megint majdnem 1 év a terhesség és már 50 éves vagy. Ez már igazából nagypapa kor. A legidősebb testvéremnek mikor született az első gyereke apám 47 éves volt. Az én nagypapám is 48 volt mikor én születtem. Tudom "divat" 50 évesen is gyereket csinálni, de ezt azért a legtöbb fiatal nő nem így gondolja. Sztem új életet inkább olyannal tudnál kezdeni aki szintén elvált, van már gyereke, 35-40 közötti nő. Neki már nem a közös családalapítás lesz a fontos.
2017. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%
A nőknek az a fő bajuk az elvált, saját gyerekkel rendelkező férfiakkal, hogy a rendelkezésre álló pénzt egy másik nővel kell(ene) megosztani, márpedig ebben a korban már a nők elsősorban egy pénzforrást keresnek szüléshez/gyerekhez. Hacsak nem keresel tényleg nagyon jól, a nők szemszögéből értelemszerűen mindig jobb választás egy olyan férfi, akinek a teljes fizetéséhez/pénzéhez hozzá tud férni.
2017. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!