Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnátok ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ha a pasi közölné az első randin, hogy nekije csak 12 centis a farka?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Felállnék és elmennék. És nem a mérete miatt, hanem mert első randin intelligens ember nem beszélget ilyesmiről. Magasabb az elvárt szint nálam.
2017. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem itt nem magával a mérettel lenne gond, hanem azzal, hogy egy első találkozás alkalmával már a bránermérettel próbálod "lenyűgözni" szegény lányt. Amúgy keress rá a szexualitás kategóriában, többen fogják átlagosnak tartani a 12 centit, mint kifejezetten kicsinek.

Hosszúságot nézni egyébként is hülyeség, a vastagság lényegesebb, mivel egy átlagos hüvelyben szerintem tövig tudsz hatolni 12 centivel, de nem mindegy, hogy az egy cingár kuki, vagy egy fatönk.

2017. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A "nekije" miatt lenne kizárt a kapcsolat.
2017. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már a randi is kizárt!
2017. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ott és azonnal befejeződne a randi.A 12 centis farokméret közlés és a "nekije" nálam nem ad okot a folytatásra.
2017. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Ennyire kiakadnátok ezen, de ha meg az ágyban derül ki, akkor aazon akadnátok ki, hogy miért nem mondta ezt előbb, csomó időt elpazarolt rá :D
2017. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális ilyet közölni, főleg, hogy ilyen idiótaságokkal akarja kompenzálni. Nem a mérete miatt lépnék le, hanem a felfogása miatt... Számomra egy teljesen normális péniszméret, amivel, ha nem valami retard az illető, szépen ki tud elégíteni.
2017. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Kiderülhet az ágyban is. Én sem méregetem és centizem magam napi szinten, hogy "tudjak mit mondani első randin". Ez nevetséges. Ha egy kapcsolat működik, 12 centivel is működik, ha meg nem, akkor a 22 is kevés.
2017. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!