Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz, ha a pasi meghív egy étterembe az első randin?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim szerint az, mert drága, és lehet, hogy mégsem lesz semmi a kapcsolatból. Egyszerűen nem értem, mert nem én kértem, ő ajánlotta fel, ő választotta ki az éttermet, és nyilván tisztában van az anyagi helyzetével. Ti hogy gondoljátok?
2017. máj. 14. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag biztosan nem, hisz nem hülye, annyi neki egy vacsora, mint egy kávé, nem probléma.

Inkább az első randi zavarai és enni közben...

Nekem is volt már étteremes első randim...

A tizedik randi után sem biztos, hogy ásó kapa lesz...

2017. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Az a gáz, hogy a nők egy jelentős része ezzel már nem tud mit kezdeni. Ha sörözni hívják a sarki kocsmába, azt tudja kezelni, de azt nem, ha rendesen fel kell öltözni és étterembe kell menni, nőként viselkedni. Az már nehéz és túlzás.
2017. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem lehet menekülni, ha gázos. Meg lehet, hogy elvárja, hogy a rántott husiért cserébe lepippantsd.


Szerintem pont első randin kéne tisztázni, hogy egyenlőség van, és fizetned, amit fogyasztasz. De ez csak szerintem.

2017. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Simán lehet menekülni, ki mész a mosdóba, aztán ucccu!
2017. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vaaagy: "Ne haragudj, nem érzem úgy, hogy egymást keressük, köszönöm szépen a meghívást, de én most el is köszönök. További szép estét neked."


Vagy nem így szoktak beszélni a felnőttek? Vagy ez a tini kategória?

2017. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

csak nehogy azt válaszolja a fizetéskor, hogy " a fenébe otthon hagytam a pénztárcámat és a bankkártyámat is"


Mert akkor drága mosogatni fogsz..

2017. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Milyen erdekes, az egyik azt hiszi, hogy egy rántott szeletert pillantani kell. (Eleve ki eszik rántott húst egy étteremben.), A másik meg azt hiszi, mosogatni kell, mert a nőnek nincs pénze.

Tipikus prolik.

A helyzet az, hogy nem minden férfi akar igénytelen kocsmába beulni, és dolgozo felnőtt férfit/nőt nem egy éttermi számla vágja földhöz. Ráadásul lehet látni, hogy a nő tud viselkedni, nem csak egy diszkóban rázni a segget.

2017. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
egyébként a férfi saját magának is örömet okoz azzal, hogy jo helyen eszik egy csinos nővel. nem csak a nőnek akar ezzel örömet okozni.
2017. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány azt mondta egyszer, hogy azért nem jó beülni valahova első randin(persze időjárásfüggő), mert sétálással könnyen le lehet vezetni az első találkozás alkalmával fellépő stresszt.
2017. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire ismered a pasit, és tetszik neked.


Az első barátommal távkapcsolatban voltunk, és az első találkozásunkkor már meghívott enni, de akkor tudtam, hogy őt akarom, ezért engedtem neki. Később persze szétmentünk, de Istenem, kapcsolatban nincs garancia. Ismerek olyan házaspárt, akik 20 év után váltak el.


Amikor újra ismerkedtem, és olyan srácokkal mentem el helyekre, akikkel nem beszéltünk olyan sokat előtte, mint exemmel, akkor viszont nem engedtem, hogy rám költsenek. Akkor még tényleg csak ismerkedtünk, és volt, aminek bizony elutasítás lett a vége.


Ha már biztos vagy benne, hogy akarod ezt a srácot, akkor nem baj, ha elfogadod a meghívást. Egyébként meg nem kellene mindenkiben a rosszat látni: valószínűleg ezt a srácot lovagiasnak nevelték, és kedveskedni akar, nem pedig megvenni a nőt. A nőkre meg az vonatkozik, hogy hacsak nem prosti valaki, egyáltalán nem kötelessége a pénz fejében szexuális szolgáltatást nyújtani. Ha mégis a radikális feminista válaszolónak lenne igaza, és akarna valami olyat a srác, akkor jogod van távozni, és mások segítségét kérni!


21/L

2017. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!