Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy pasi arra kér hogy én utaztak őhozzá egy randi miatt?

Figyelt kérdés
Én szlovákiai ők Magyarországi. Jó, el tudnék menni de nem fordítva kéne lennie? Sértő hogy ezt feltételezi hogy én mennék el, vajon mit képzel? Nálam ez kizáró ok. Le is tiltottam.

2017. máj. 21. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Jól tetted, hogy tiltottad.

Még te fizess az utazásért, hogy dugni tudjon a nagyságos úr. Pofám leszakad.

2017. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan ilyenek a mai férfiak? Inkább kisfiúk.. Annyi könnyűvérű kislány lenne hogy túl snassz meghódítani egy nőt? Az agyam eldobom, hogy egy nőnek kell egy férfi kegyeiért elutazni és ez így rendbden is van szerintetek... Ha már a kisujját meg kell mozdítani egy kapcsolatért akkor az már nem megy nektek. Kérdző, jó, hogy nem mentél. Biztosan lesz egy olyan hódolód akiben lesz némi vadászösztön és igazi férfi. Itt úgy látom nem sokan azok.
2017. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Maximum akkor utaznek pasihoz, ha valami apro faluban laknek o meg nagyvarosban es nala tobb programlehetoseg akadna. De mivel budapesti vagyok, semmi indokom kilepni a varosbol.
2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért te sem lehetsz valami magas embeti szinten kérdező. Nem muszáj mindenben egyetértened a parnereddel, de attól még meg lehet beszélni a dolgokat egymással, nem pedig rögtön tiltással kell kezdeni. Te gyakorlatilag még 1 ilyen egyszerű problémát sem tudsz kezelni normálisan, szóval valószínűleg a pasi sem vesztett túl sokat veled. Nem tudom, hogy mennyi kommunikáció volt köztetek a tiltásod előtt, ha minimális akkor még talán érthető amit csináltál, de akkor se kellet volna egyből letiltani. Csupán annyi lett volna a dolgod, hogy normálisan jelzed felé, hogy nem, te ilyen nem csinálsz, találkozzunk valahol félúton, vagy pedig nálad. Ha ez nem tetszik neki akkor legfeljebb nem lesz találkozó.
2017. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jol tetted.N
2017. máj. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2017. máj. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem veszít semmit velem ezt épp meg is írtam neki mert én őszinte vagyok! Én tuti nem verek át senkit! Csak ez most így alakult! Ha akar eljön, ezt majd ő eldönti! Köszi a válaszokat!
2017. máj. 22. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!