Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit gondoltok egy olyan huszonéves srácról, aki több év tanulás után hagyott félbe egy mérnökképzést, hogy utána egy kevésbé nívós informatikai képzésen tanuljon tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 3 évig tanultam egy mérnökképzésen, de annyira nem haladtam vele, hogy inkább szakot váltottam és most egy olyan képzésen tanulok, amit ha elvégzek, nem biztos, hogy normális fizetésem lesz. De még ez is nehéznek tűnik, pedig régebben okosnak bélyegeztek annak ellenére, hogy csak 310-330 körül voltak a pontjaim érettségi után. És körülbelül 26 leszek mire diplomám lesz. Ti randiznátok egy ilyen pasival?

2017. máj. 13. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, ez miért lenne kizáró ok? Nem ez alapján fognak megítélni téged hanem a jellemed alapján.
2017. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi számít normálisnak???


Már nem azért, de ma igen keresett szakma az informatikus és igen jó bért is tud kaszálni.


És mondták már, hogy nem a szakmád a mérvadó egy párkapcsolat kialakításához?


Párom Tesco-ban dolgozik, nekem meg könyvtárosi diplomám van. 4 éve együtt vagyunk boldogan. Ennyi.

2017. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevésbé nívós informatikai képzés? Manapság kelendőek a képzett, és szakmájukhoz értő - bármilyen- informatikusok.Bár az informatikus kiffejezés elég tág kategóriát foglal magába.


Jól tetted,hogy otthagytad a korábbi sulit, ha nem ment, nem érdekelt úgysem helyezkedtél volna el mérnökként sosem.


Viszont nem értem,hogy ennek mi köze van a csajozáshoz?


Nem hinném,hogy bárkinél ez olyan tényező lenne ami miatt lezárná a további ismerkedést.


Azt viszont azért tudd,hogy honnan jöttél és hová tartasz, mert az már lényeges lehet egy kapcsolatban,hogy van-e célod az életben.

2017. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vagy hátrányban, mert még a kevésbé nívós info képzés is jobb, mint az átlag végzettsége.


N23

2017. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!