Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom sokat dolgozik, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom sokat dolgozik, mi legyen?

Figyelt kérdés

19 vagyok, o 18. Mindketten most keszulunk erettsegizni. Fel eve vagyunk egyutt, nagyon szeretem, de ezt nem birom. Heti 4x dolgozik - hetfo, szerda, szomb. Vas. - es nincs ram ideje. Alig beszelunk amikor dolgozik, alig vagyunk egyutt. Mindent megprobalok neki megadni, de egyszeruen nem hajlando egy mekinel/burger kingnel tobbet elfogadni tolem. Mindent maga akar elintezni, annyira makacs. Azt mondta, egy eros no mindent elintez egymaga. Nagyon okos lany, nem feltem az erettsegitol, eddig sem tanult, megis kituno volt (!!) es a varos legjobb szakkozepebe jar. Imadom, de nem tudok ezzel egyutt elni es azzal sem, hogy o dolgozik. Minek dolgozik egyaltalan? A csaladjaval semmit sincs, mivel o kollegista, vasarnap ugrik csak haza gyorsan aztan jon is vissza. 3 napja van ram csak.

Szakitsak vele?



2017. febr. 27. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
:DDD Te hogyan kepzeled el a felnottek kapcsolatait? Tudod az emberek altalaban dolgoznak, es nem heti 3-4 napot. Gyerek vagy meg, kezd ujra inkabb a kozepsulit, hatha ujabb 4 ev alatt felnosz.
2017. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele. Nalad csak ertelmesebbet talalhat szerencsetlen.
2017. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
18 evesen minek dolgozik?!
2017. febr. 27. 17:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi miatt szakítanál, akkor szakíts, szerencsétlen lány jobbat érdemel egy nagyra nőtt hisztis gyereknél.
2017. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ne mondjatok mar, hogy nektek ez igy jo lenne...
2017. febr. 27. 17:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelelne.
2017. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És a való életben mi lesz veled? Kicsapod a hisztit a barátnőd főnökénél, hogy mi az, hogy hétfőtől péntekig dolgozik, és rád csak két teljes napja van? Hágy éves vagy te? 14?
2017. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért dolgozik, mert nem akarja, hogy a szülei tartsák el, készül az egyetemre és hogy ott is meg tudjon élni. Mi az, hogy minek dolgozzon? Itt az a kérdés, hogy te miért nem érzed szükségesnek, hogyha barátnőd van, akkor haladjatok előre és szépen lassan az összeköltözésre és a saját életre gyüjts, 18 éves vagy könyörgöm, már nem gyerek
2017. febr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
Egyet értek veled. 18 évesen nincs rád ideje, akkor később sem lesz. Ezek azok a nők, akit hetente háromszor megdugsz és mész a barátnődhöz. Ennek a nőnek mindig olyan céljai lesznek, ami teljes embert kíván. Mindig lesz olyan halaszthatatlan dolga, amit eléd helyez.
2017. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Édes kisfiam, ne légy már ilyen nagy gyerek 19 évesen...!


Van egy napi 8 órás állásom, mellé vállalkozóként három másik cégnek bedolgozok, edzeni járok heti 6-7 órát és barátaim is vannak, akikkel időnként időt töltök.


A párom támogat mindebben, mert tudja, hogy ezek fontosak nekem. Én is támogatom őt bármiben, ami neki hasznos, jót tesz, fontos. Ezért vagyunk egy pár. A kapcsolat nem az együtt töltött idő mennyiségétől lesz jó.

2017. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!