Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti belemennétek ebbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek ebbe? Fiúk, ilyen esetben honnan lehet tudni, hogy komoly a szándékotok?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja lesz, hogy megismerkedtem egy fiúval. Sokan beszélgettünk, találkoztunk is, valamint egy bizonyos ideje tobb is torténik (konkrétan csók), de arról nem beszéltünk, hogy akkor mi is van kozottünk. Ezert en meghivtan magamhoz, hogy nyugodtan tudjunk beszelni kettesben. Kiderult, hogy o eloszor lefekszik az emberekkel, s csak utana van szo kapcsolatrol (gondolom annak fuggvényében, hogy mennyire volt jo). Viszont ezen a teren teljesen ellentetes elveket vallunk. Szerintetek mikor van ilyesmibe erteleme belemenni, ha egyaltalan nem a stilusod, neked fontos, hogy meglegyen a kapcsolat adta biztonsagerzet, valamint szukseged van az "egymasra hangolodasra". Meg fontosabb, fiuk ti mikor gondoljatok ezt komolyan, s nem csak kihasznaljatok a lanyokat? Mert bizonyara van a komoly esetre is pelda. Hogyan lehet ezt kiszurni, milyen jelekre kellene figyelni?

2017. máj. 21. 23:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Már most garantálom neked, hogy ott fog hagyni, miután megdugott, de nyugodtan próbáld ki, hogy igazam van-e.
2017. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam így érezni egy lány iránt, amikor nem vagyok benne biztos hogy össze akarok-e vele jönni. Ilyenkor felötlik bennem a gondolat, hogy jó lenne szexelni vele és akkor meg lenne rá az esély hogy olyat mutat az ágyban ami miatt egyből beleszeretek. Lehet hogy összeillünk, csak ehhez kell a szex hogy mindez kiderüljön számomra. Szóval igen, az hogy kapcsolatban legyetek, az az ágyban nyújtott teljesítményed függvénye. Habár tudom hogy ez nem helyes, az lenne az igazi hogyha a férfi a személyiségedbe szeretne bele, nem a p*ncidba. Viszont az érzéseknek nem lehet parancsolni. Ha belemész ebbe amit a srác kínált, akkor lesz rá esély hogy összejöjjetek, egyébként csak nagyon kicsi. 27F
2017. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen vallom be, de amikor úgy gondolom, hogy nem kéne egy csaj, de megdugnám, akkor jön ez a szöveg, vagy valami hasonló. Ha vele akarok lenni, akkor nem az az első, hogy megdugjam. Szóval leves.
2017. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akar dugni, nem hiszem, hogy kapcsolat lenne belőle.
2017. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%

Uristen hany evesek vagytok ti 15? Ugy tudom ez a felnott kategoria.. Alap hogy kapcsolat elott szexeltek, hiszen ha rossz a szex, nincs osszhang az agyban akkor a kapcsolatnak se lenne semmi ertelme.

Szerintem a sracnak total igaza van, amit te csinalsz az ilyen tini kategoria.

2017. máj. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

5: Ugye tudod, hogy van maszkulin és feminin szexus, azaz a nők többségének nincs semmilyen szexuális vonzalma olyan férfi iránt, akibe nem szerelmesek, akivel nem akarnak sokat szexelni? Akire meg igent mondanak, azzal nem csak egyszer akarnak, mert a szex erős kötődést hoz létre két ember között.

Most akkor mitől is kívánná a szexet egy feminin szexusú nő egy számára egyelőre idegen férfival?...

2017. máj. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

5: Még feltűnt valami. Mi az, hogy rossz szex??? :DD


A szex a leghatalmasabb, legmennyeibb dolog a világon.

2017. máj. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan, hagyd a fenébe a srácot.
2017. máj. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a srácnak, minek húzzátok egymás idejét hetekig-hónapokig, ha közben szexuális téren esetleg teljesen más igényeitek vannak és már a párkapcsolatban derül ki, hogy valójában nem is egymást keresitek?
2017. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A srácnak részben igaza van, DE. Ha tényleg kellenél neki, és tudja, hogy te várni akarsz a szexszel, akkor nem mondaná azt, hogy még kapcsolat előtt feküdjetek le. Ez ugyanaz a duma, mint a "nekem hónapok kellenek ahhoz, hogy szerelmes legyek", és persze addig ne várjunk a szexszel. Kamu a csávó, ne hagyd, hogy kihasználjon.
2017. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!