Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti belemennétek ebbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek ebbe? Fiúk, ilyen esetben honnan lehet tudni, hogy komoly a szándékotok?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja lesz, hogy megismerkedtem egy fiúval. Sokan beszélgettünk, találkoztunk is, valamint egy bizonyos ideje tobb is torténik (konkrétan csók), de arról nem beszéltünk, hogy akkor mi is van kozottünk. Ezert en meghivtan magamhoz, hogy nyugodtan tudjunk beszelni kettesben. Kiderult, hogy o eloszor lefekszik az emberekkel, s csak utana van szo kapcsolatrol (gondolom annak fuggvényében, hogy mennyire volt jo). Viszont ezen a teren teljesen ellentetes elveket vallunk. Szerintetek mikor van ilyesmibe erteleme belemenni, ha egyaltalan nem a stilusod, neked fontos, hogy meglegyen a kapcsolat adta biztonsagerzet, valamint szukseged van az "egymasra hangolodasra". Meg fontosabb, fiuk ti mikor gondoljatok ezt komolyan, s nem csak kihasznaljatok a lanyokat? Mert bizonyara van a komoly esetre is pelda. Hogyan lehet ezt kiszurni, milyen jelekre kellene figyelni?

2017. máj. 21. 23:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

9: Tőled is megkérdezem.

Ha az ember megszeret valakit, akkor azt a szeretetet ki akarja fejezni. Ennek a kifejezési vágya a szexuális vágy, ugye.

Amíg nem szeretsz meg valakit, honnan a fenéből akasztasz le szexuális vágyat??

Nem áll az csak úgy készen a padláson!

2017. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%
#11 ha 2 ember vonzódik egymáshoz, megvan a kémia, akkor érzelmek nélkül is kéne érezniük szexuális vágyat egymás iránt. Nem tudom elhinni, hogy ha tetszik valaki, az iránt totál közömbösnek lehetne lenni és csak akkor kezd el vonzani szexuálisan, ha belezúgsz. És ezt nőként mondom. Persze ez nem jelenti azt, hogy egyből le kell feküdni.
2017. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11:05-ös megválaszolta helyettem, annyit hozzátennék még, hogy szerelem nélkül is lehetnek erős érzelmek, még egyéjszakás kapcsolatban is, akkor egy hosszabb ismerkedésnél miért ne lennének?
2017. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

"Mi az, hogy rossz szex??? :D"


Mondjuk ha beteszi es elsul 5 perc alatt vagy leveri a mehszajad es faj, na az a rossz szex.

Es tovabbra is az van hogy a jo szex egy parkapcsolat egyik legstabilabb alapja, szoval ha ez nincs meg ertelme sincs az egesznek. Alap dolog a felnotteknel hogy mielott jarni kezdtek dugtok, ez max csak a tiniknel ilyen nagy cucc..

2017. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem hazudoznék férfiként ilyesmit, ha előre tudom, hogy kizárólag szexet akarok, de persze nem beszélhetek más férfiak nevében. Mérlegeld, hogy te mit akarsz és az alapján dönts.
2017. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Igaza van a srácnak, minek húzzátok egymás idejét hetekig-hónapokig, ha közben szexuális téren esetleg teljesen más igényeitek vannak és már a párkapcsolatban derül ki, hogy valójában nem is egymást keresitek?"


Teljesen egyetértek ezzel a válasszal. Nőként én is így érzem. Szeretek lefeküdni a 3-4. randi körül azzal a sráccal, akivel úgy érzem, hogy komolyabban gondoljuk a dolgot.

Ha nem jó a szex, akkor nincs értelme tovább húzni egymás idejét.


Szerencsére eddig mindig jó volt a szex és mindig komoly kapcsolatom alakult ki.


23/N

2017. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ezzel a huzzuk egymas idejet hetekig-honapokig dologgal kapcsolatban annyit irnek, hogy INKABB o huzta eddig, mivel csak 2 hete csokolt meg eloszor, s ugy, hogy reszeg volt. Nem tudom, hogy miert nem tette meg addig, de en amugy vartam, hogy megtortenik, vagy legalabb elhiv valahova. Mert hivatalos randin nem voltunk, csak lazan talalkoztunk parszor. Eppen azert hivtam magamhoz, hogy ne teljen az ido anelkul, hogy megbeszelnenk, mi is van. A kemia mukodik, a szexualis vagyat nagyon is erzem, o reszerol ezt kimondta mikor nalam volt. Engem csak meglepett, hogy 1 csok utan, s hogy eloszor jon hozzam, mar ilyesmibe beleugrana. Mivel(!) addig meg nem is lehettem 100%-ban biztos, hogy kedvel (1 reszeg csok az mi??). Csak hat nalam komolyabban egymasnak estunk (reszben en vezettem ot bele, de nem azert, hogy utana pofara ejtsem, hanem mert jo volt), s akkor szoba jottek a dolgok. De a nok nem igy mukodnek, vagy en nem igy mukodok... En komolyan ot is megertem, valamilyen szinten, de csak merlegelnem kell, mert nem voltam erre felkeszulve. Igazabol en arra voltam kivancsi ezzel a kerdessel, hogy milyen jelekre kell figyeni, ahhoz, hogy kideruljon, nem csak kihasznalni akar. Pl. szerintem fontos, hogy abban az idoben mikor "huztuk egymas agyat" komolyan meg akart ismerni, beszelt szemelyes dolgokrol stb.
2017. máj. 22. 16:27
 18/28 anonim ***** válasza:

12: Hát... én negyvenes vagyok, a kedveseim száma 20 fölött van, de ilyet még nem tapasztaltam, pedig a szexualitás a legfontosabb dolog az életemben.

A testiség akkor is a szeretet kifejezéséről szól, indikátor az átlépéshez a mennybe, és ha nincs mit "mondanod", nincs még mit kifejezned, mert nem ismered annyira, hogy szerethesd annyira, hogy ezt testileg el akard neki mondani, és vele akard elhagyni ezt a 3 dimenziót, ez pont olyan érzés, mint amikor 8 hónapos vagy, és beszélgetni akarnak veled, hogy beszélj, de te képtelen vagy rá.

Én ilyenkor megrémülni szoktam, mert nem tudok mit adni az illetőnek, hiszen még nem érzek szexuális vágyat.

Engem elriaszt, hogy olyat akarnak tőlem, amihez nincs késztetésem. Olyan érzés, mintha meg akarnának erőszakolni. Mint amilyen egy férfinak lehet, ha egy ismeretlen ő arra kérné, vegye feleségül.

Vagy ha egy előadást kellene tartanod, de nem beszélsz azon a nyelven, sőt mondanivalód sincs.

Nekem ez rémületes dolog, hogy egy viszonylag kevésbé ismert személy a világon a legintenzívebb élményt akarja megélni velem. Akkor elmenekülök.

Vagy pedig a másik lehetőség, hogy azt hiszem, hogy ő ilyen rövid idő alatt belém szeretett, és szégyellem magam, hogy én még nem tudtam lépést tartani vele.

Egyszerűen túl sok.

Nem tudom, azok mit élnek meg egyesülés közben, akik 0-ra pontozták azt a hsz-omat, hogy a szex a legmennyeibb dolog a világon, és akiktől megkérdeztem, hogy mégis mi az a rossz szex.

2017. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

14: Ez nem szexuális, hanem érzelmi patológia.:)

Nem gondolod, hogy túl sokat vársz el azzal, hogy egy számodra ismeretlen illetőtől elvárod, hogy minden vágyadat kitalálja és kérés nélkül is teljesítse elsőre?:)

Pont erről beszéltem én is.

Ha nem vagytok olyan közeli, intim viszonyban, hogy tudjatok beszélni arról, mit hogyan szeretnétek a szexben és tudjatok kérni, szóéni, ha valami nem jó, akkor EZÉRT nincs apropója a szexnek, mert egy ilyen apróságon fennakad a kapcsolat.

Én eddig mindig földöntúli örömömet leltem minden együttlétben, mert az együttlét, az illető közelsége okoz örömet. Nincsen más célom a "dologgal". Persze ha valaki nem szeretsz és valami szexuális attrakciót vársz tőle, ami jelentené az örömet ahelyett, hogy maga az együttlét jelentené azt, akkor el tudom képzelni.

De akkor a saját lelkedben van az ok, ami a rossz szex lehetőségét magában rejti.

Amit pedig írsz, szexuális "problémát" az pont megbeszéléssel könnyedén orvosolható. Nekem nagyon ritka és értékes az a jelenség, ha valakivel kölcsönösen vonzódunk egymásra, nem fogom azért eldobni a szeretőmet, mert meg akarok spórolni egy egymondatos megbeszélést.:)

Volt már olyan, aki fájdalmat okozott, és mondtam neki a következő alkalom előtt, amikor felhívott, hogy oké a randi, de előtte beszéljünk, mert úgy nem jó nekem, ahogy a múltkor volt. Elbliccelte a beszélgetést. Folyton újrahívott, hogy akkor randi, de mindig ezt feleltem. Úgy gondolom, nem annyira az érdekelte, hogy pont velem szeretkezzen, mert nem akarta venni ezt az akadályt. Nekem viszont nem okoz semmi gondot, ha valaki nem találja ki minden vágyamat magától, képes vagyok elmondani neki és megbeszélni vele.:)

A szexualitás pont az a szituáció, amiben még hálás is a másik hogy eligazítod, hiszen szeretne örömet szerezni, ellenben senki nem gondolatolvasó.

2017. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

12: A vonzalom meg a tetszés az még nem szexuális vágy. Szexuális vágy az, amikor vonyítva-üvöltve magadba akarod gyömöszölni.

Ehhez pedig kell pár szeretkezés.

2017. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!