Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőktől/csajoktól kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől/csajoktól kérdezném, akik alacsony (<=170) pasival járnak! Miért vonzódtok a párotokhoz, ha a nőknek elvileg csak a magas, férfias alkatú pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Többször olvastam itt a gyk-n nőktől, hogy "nekem is alacsony pasim van, ráadásul még a 170-t sem éri el"... Ha ez igaz, akkor kíváncsi lennék, hogy miért is vagytok együtt az alacsony pasitokkal, mikor megkaphatnátok férfias és magas pasikat is, akikből ráadásul jóval több is van, szóval más tekintetben (belső, egzisztencia, arc) is ugyanúgy megtalálhatnátok a számításaitokat. Én 170 vagyok, szűz és ahogy látom az alacsony pasi a nők szemében az a kategória, ami a férfiak szemében a kövér/elhízott, rövid hajú konyhásnéni alkatú nő. Szóval abszolút nem vonzó, sőt egyenesen taszító. Amikor összejöttetek az alacsony párotokkal, akkor mi(k) volt(ak) az(ok) a döntő faktor(ok), amelyek háttérbe tudták szorítani azt a tényt, hogy a pasitok nem férfias, de mégis összejöttetek vele. Amikor társaságban vagytok mit gondoltok róla? Titkon vágytok egy magas pasira és adott esetben csak kényszerből vagytok vele együtt (amíg nem találjátok meg a nagy Ő-t) vagy tényleg képes a hiányosságát más téren annyira kompenzálnia, hogy ugyanolyan vonzó tudjon lenni, mint mondjuk egy átlagos diplomás 180 magas helyes és sportos férfi. A legjobban arra lennék kíváncsi - az iménti gondolatmenettel kapcsolatosan - hogy a külsőtök volt a korlátozó tényező, hogy ne tudjatok összejönni egy valóban vonzó, férfias, magas pasival vagy van köztetek kifejezetten szép nő is és ennek tudatában sem derogált összejönni az alacsony párotokkal.

2017. máj. 23. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Jaguartól valóban a jó Isten mentsen meg minden nőt... eleve nem egy okos lény, amiért az itt lévő női(?) felhasználók alapján ítéli meg az női nemet. Még jó, hogy nem az állandóan síró-rívó pasik alkotják az egész férfi népességet, mert abba talán még én is belekeserednék. :D


Off vége.


170 centis barátom van nekem is, és ez semmit nem von le az értékéből. Sosem vonzottak a magas pasik, jómagam 163 cm vagyok.

2017. máj. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:
Kb 165 az uram, de nem mondanám férfiatlannak. Ez nem a magasságon múlik. Én a személyiségébe szerettem bele. Meg nekem szép aszt jóvan.
2017. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem érdeklődök a magasság/testalkat iránt. Jártam már 175 centi magas, vékony sráccal, 170 centis izmos sráccal a jelenlegi barátom pedig 180 centi és elég nagydarab, 100 kiló fölött van. Egyébként csak belé lettem szerelmes, életemben először, de nem azért, mert magas hanem mert irtó helyes a számomra és végtelenül kedves, jószívű és mindenben passzollunk.

Világ életemben az arcot és a jellemet néztem, egyszer randiztam egy nálam két fejjel alacsonyabb sráccal, na rá mondtam azt, hogy ez már sok, úgy éreztem, mintha a gyerekemmel sétálgatnák. Én egyébként 165 centi vagyok.

Zárómegjegyzés: nem vagyok csúnya, soha nem volt gondom a pasizással.

2017. máj. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem azért vagy szűz, mert fizikailag alacsony vagy, hanem mert jellemileg vagy törpe! A 170 se centiddel még nem lehetnél férfi, ha lenne némi gerinced és tartásod, de csak rinyálsz, hogy nem volt még nőd. Kinek kellene egy hisztus rinyagép?


Felfogod, hogy milyen degradáló módon írtál a nőkről? Az volt a döntő faktor, ho

ogy nem itt hisztiztek, hanem férfiként viselkedtek! A kisebbségi komplexusod ne vetítsed már ki másra, hogy csak biztos ronda a csaj és kényszerből jött össze egy alacsony pasival, mert másnak nem kell.


Ha így folytatod, nem csak nem volt, nincs, hanem nem is lesz nőd az életben, és ez így van jól, sajnálnám azt a kányt, akinek a komplexusaiddal, önértékelési problémáiddal kellene harcolnia.

2017. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én most épp magas sráccal járok (185 cm), de nálam a magasság annyiban játszik csak, hogy legyen nálam magasabb, és az meg 157 centivel nem nehéz. Szerettem már bele 168 centis férfiba is.
2017. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem a külsőm volt korlátozó tényező - sportos, vékony csaj vagyok -, így alakult, és nekem ő a nagy Ő, nem kell más.


És aki azt mondja egy alacsony pasasra, hogy nem férfias, az idióta!

Lehet, hogy nem szálfatermetű, de attól lehet, sokkal határozotabb és életrevalóbb, mint sok magasabb csávó.


A párom 166 cm, de tudja, mit akar a jövőben, kiáll kettőnkért, értem, önmagáért, nem fél a konfliktusoktól, szeret, megbecsül, és nem csak egy lyuknak tart, többek között ezek miatt vagyok vele, a mindennapos, kielégítő szex csak "hab a tortán".


Te nagy frusztrált lehetsz, ami nem a magasságod miatt van, hanem mert töketlen, határozatlan férfi senkinek nem kell.

2017. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jól írták korábban. Kérdező, miért nem az egyéb tulajdonságokra gyúrsz rá?
2017. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az a vonzó a nők számára,aki az átlagon felül teljesít
2017. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy velem egymagas srác tetszik, mindketten 165cm vagyunk. Hidd el nem így akartam, valahogy csak összejött. Nem tudod kontrolálni, hogy kibe szeress bele,sajnos..
2017. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!