Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik lehetnek az okok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az okok, ha egy lánytól a fiúk általában csak rövidtávú dolgot akarnak?

Figyelt kérdés
Tehát van egy húszas évei elején járó lány, akinek eddig nem volt komoly kapcsolata és az a néhány fiú, aki tetszett neki vagy el tudott volna képzelni valamit is csak rövidtávú dolgot akart. Sok fiú tartja vonzónak, jó társaságnak, de valamiért mindenkiről kiderül előbb-utóbb, hogy nem akart komoly kapcsolatot. Milyen okok állhatnak a háttérben?
2017. máj. 24. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Puncid van. Ennyi.

A legtöbb fiatal pasi senkitől nem akar komolyat, egyetlen cél, hogy minél több nőt fektessen meg. Akit sikerült, azt azért hagyjs ott, akit nem, azt meg azért.

Talán 10%-ban múlik rajtad, hogy milyen pasival futsz össze. Amíg a nagytöbbség ilyen, addig nagy szerencse kell hozzá, hogy egyáltalán találkozz egy normálissal.

2017. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit vársz a húszas évek elején, közepén járó pasiktól? Most kezdik majd az életet. Még suli, esetleg ép melót kezdett. Élni, bulizni. A szexualitás meg ebben a korban a legaktívabb. A vonzó nők, kellenek az ágyba, de mit kezdjenek egy komoly kapcsolattal?
2017. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Lehet az a "probléma", hogy mivel vonzó vagy, azért csak a nőcsábászok kezdeményeznek nálad, ők nem akarnak komoly kapcsolatot. Akik meg akarnának, azok lehet úgy gondolkodnak, hogy ő hozzád túl kevesek. Hülyén hangzik, de sok lány ismerősöm panaszkodott már erre, hogy hiába szépek, mindig a ki ha én nem hülye gyerekek találják be őket, akikkel lehetetlen tervezni. 23/F
2017. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak, ez nagyban tényleg nem rajtad múlik. Sajnos, ha csinos lány vagy, sokan találnak be csak szexre, hiába, hogy több is van benned, mint a szép külső. Én sem vagyok éppen egy "rossz party", egyetemre járok, vannak céljaim, jó társaságnak tartanak engem is, sok barátom van, imádok sportolni, jó az alakom, nincsenek káros szokásaim stb, mégis sokan csak megd*gni akarnak. Érdekes módon, ez csak a tipikus értelemben vett jó pasikra jellemző, akik tudják, hogy szállhatnak virágról virágra, az átlagosabb pasik meg egyből úgy kezelnek, mint valami istennőt és 2 nap után az esküvőt tervezik. Nekem a kettő ötvözete lenne az ideális, csak ilyet nehéz találni.

21N

2017. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a személyiség, az intelligencia, műveltség, helyesírási képesség hiánya, a távolság, a kinézet (azaz: megdugnám, de otthonra nem kéne). Ilyenek.
2017. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg az az ok, hogy a lány csak a nagyarcú, alfahímet játszó HVCS-jre gerjed (Helyi Vagány Csávó), ahogy ez ösztönös, de ezekre a pasikra szinte minden nő gerjed, és ezt ők ki is használják, annyit dugnak meg amennyit tudnak.
2017. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!