Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha randira a lány magával vinné a kutyáját is? Pórázon termeszetesen. L18

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 22:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem való ezzel én is tisztában vagyok, de ez (is) egy terhelhetőségi teszt lenne. Egyébként nem hiszem, hogy elvonná a figyelmet teljesen a randiról, de róla is lehetne beszélgetni és a szokásairól. Lehetne nézni, ha kínos csend állna be. Mit gondoltok?
2017. máj. 24. 22:40
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Kedvenc állatom a kutya, de nem randira való!

Szóval igen, zavarna.

2017. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Fish1 ***** válasza:
61%

Teszt? Kínos csend?

Mindkettő dolog furcsa nekem. Vagy első randik egyike, vagy a pasi nem az igazi, ha kínos csendek állnak be.De miért kell valakit az elején ilyenekkel tesztelni? Mi van, ha nem szereti a kutyákat? Mi van, ha pl. valami zárt térbe menést tervez, csak meglepetésnek szánja?


Amúgy szerintem is elvonja a figyelmet.

2017. máj. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%

Zavarna.

A bolond macskás nő kutyás változata, akinek életében mindig a kutya lesz az első és örök. Nem egészséges dolog, maradjunk annyiban.

A kutyás randi azért is gáz, mert a parkban körbe-körbe sétáláson kívül semmit se lehet csinálni. Nem lehet beülni egy kávéra, nem tudunk csinálni semmit. Az is biztos nagyon romantikus, mikor Fifike a póráz végén gúvadt szemekkel sza.rik, te meg zacskóval a kezedben várod a végeredményt. Ha nincs nálad zacskó, akkor fel is út, le is út, csak szólok.

A tacskóról meg annyit, hogy nagyon sok köztük az ideggyenge, illetve kevés kutyafajta védi jobban a gazdáját. Akármilyen kicsi, tud meglepetést okozni. (Volt tacskóm, ismerősöknek is van, tudnék mesélni.)


Az megint más, ha pár randi után együtt mentek kutyát sétáltatni.


Az meg gyerekes, ha tesztelgetni akarod a pasit, bármilyen módszerrel. Nagyon nem vagy te még felnőtt, akkor se, ha pár hete betöltötted a bűvös 18-at. Felnőttnek lenni nem azt jelenti, hogy vehetsz piát a tescoban.

2017. máj. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Terhelhetőségi teszt??? Már vannak női PUA-k is? XD


Btw. ez a tacsi engem nem zavarna, ha jólnevelt. De ha megtudnám, hogy az első randin már vizsgáztattál, az erősen visszavetné a bizalomfaktort.

2017. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D :D :D
2017. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk a randi egy séta a Normafánál, akkor végül is nem zavarna, bár kicsit olyan lenne, hogy összeköti a kellemest a hasznossal, vagyis a randi alatt a kutyasétáltatást is letudja. Inkább belvárosi kávézást/sétálást preferálnék, oda ciki lenne ha hozná a kutyát...
2017. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy tacskó vagy hasonló cuki kiskutya nem zavarna, de ha meglátnám egy pitbullal/rottweilerel, akkor már 20 méter távolságban tennék egy erőteljes 180°-os fordulatot és zokszó nélkül távoznék. Lehet megkövezni, de egy törékeny nő kezébe nem való egy harcikutya póráza. Tudom, neveltetés kérdése blablabla, de egy karakteres személyiség kell egy ilyen kutyához, ami pedig egy nő esetében meg számomra mondjuk nem is vonzó ha megvan. Persze én sem vagyok egy kigyúrt, 2 méteres alfahím, így a barátnőmnek is egy szolidabb embert képzelnék el, akinek a fejében még meg sem fordulna, hogy a fentiekhez hasonló kutyát tartson. Ennyi.
2017. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
87%

"Csak" 14 évvel vagyok idősebb mint te, és nő, ezért Bocsi.

A kutya nem való randira!Szeretem őket, nekünk is van egy (puli, idegbeteg :)), de gondolj már bele, ebédelni/vacsorázni akar vinni, addig Morzsit kikötöd egy fához?Vagy pl. kocsival megy érted, hova rakjátok, a csomagtartóba?

Ok, legyen sima séta: Beszélgettek, te meg szeded a kutyapiszkot?

Ha akarod még látni ebben az életben azt a személyt akivel randiznál, a kutyát hagyd otthon.

2017. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Cicabarát vagyok, nem tudom itt laknék-e most ahol lakom,ha anno egy macskával a karomban jelenek meg...

Persze, Cirmit be a hátsó ülésre, s míg mi kényelmesen megebédelünk, addig Cirmike elvan a kocsiban.

Gondolkozz már 18 éves aggyal, ne 14 éves szinten!

16 éves koromban se jutott volna eszembe állatot vinni találkára, hisz az ember csak eszik vagy megiszik valamit, mellesleg Rád kíváncsi nem egy kutyára.Vagy ha mégis, akkor tesz egy sétát a kutyamenhelyen.

2017. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!