Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha randira a lány magával vinné a kutyáját is? Pórázon termeszetesen. L18

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 22:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Sőt, nagyon jó pont lenne, hogy a lány is ennyire imádja az állatokat, mint én. Utálom és kerülöm az antikutyás embereket. Egy ilyen lány biztos nem lenne az.
2017. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Ah a "kutyás lány" egy külön kategória a fiúk számára, ráadásul a nehezebbek közül!

Én kerülném, vagy ha testszik, akkor nagy kihívásra készülnék fel.

2017. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem gondolja senki, hogy ürügy a kutya otthon, hogy randira mehessen?


Amúgy engem is jelentősen zavarna a kutya.

2017. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem de nem mindenki szereti az állatot egyformán. Okát sem látom hacsak nem az, hogy első randin fontos ennek kiderülnie.

Ha neveletlen kutya és folyton azzal kellene foglalkozni az zavarna.

Én szeretem a kutyát de a kutyának kint a helye és nem kell babusgatni meg öltöztetni meg pedikűrözni meg minden ilyen marhaság. :)

2017. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Olyan szempontból jó hogyha az illető kifogyna a témákból :))
2017. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!