Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25+ Férfiak! Ti hogyan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ Férfiak! Ti hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a nőnek akivel randiztok, már van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány, nálatok fiatalabb, egy éves a gyerek. Illik rögtön elmondani, vagy nem muszáj? Nyilván nem pótapát keresek, de az azért fontos, hogy jól kijöjjön a gyerekkel is. Online ismerkedésnél érdemes már a profilba beleírni, hogy gyerekem van vagy nem kell? Amúgy akarok még gyereket.
2017. máj. 26. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem akadály.
2017. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes előre mondani. Illetve minden olyan dolgot, ami kritikus pont lehet. Teljesen felesleges beleélni magad az ismerkedésbe, ha közben az illető nem akar gyereket, csak ezt ugye nem tudod, mert nem szóltál időben.
2017. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Különösebben nem zavarna, de szeretném előre tudni.
2017. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Férfiakat kérdezted, én nő vagyok, de gyerekkel kerestem társat, bár nem társkeresőn.

A profilodba szerintem ne tedd ki, de ha valakinél úgy gondolod,hogy esélyt adsz az ismerkedésre azonnal mond el Neki. Ez nem olyan aminek nincs jelentősége a továbbiak folyamán. Lehet,hogy egyébként odavan Érted, de nem tudja felvállalni a gyereket, ezért fölösleges továbbvinni a szálat.

Huszonévesen ez egyébként se megy könnyen, ekkor jobbára független, gyermek nélküli nőt keresnek a pasik.


Téged is kevesebb csalódás ér ha már az elején ezt tisztázzátok.


Huszonéveid elején senki nem fog rákérdezni,hogy van-e gyereked, magadtól kell elmondani. 30-40 évesen ez már a pasi részéről is kérdésként merülhet fel.

2017. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
zavarna. 30 éves koromig sajátot sem akarok, pláne egy meglepetés így a semmiből.
2017. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, ezt tudasd rögtön az ismerkedés elején, ill. a profilba is írd bele. Nem korrekt dolog elhallgatni, kulcsfontosságú dolog, ill. szűrő is egyben: ideális esetben a családcentrikus, gyerekszerető férfiak bevonzását segítheti elő, és ezeket a tulajdonságokat te nyilván alapvetően keresed is egy pasiban. Azért végső soron neked is az lenne a célod, hogy hárman majd egy szép kis családot alkossatok.
2017. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:P nem trollkodom
2017. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondolom hogy illő beleírni a profilomba is, mert én is tudni szeretném ezt egy férfiról már az elején (bár nekem egy saját gyerek a férfi részéről csak előny).
2017. máj. 26. 16:27
 9/13 anonim ***** válasza:
ha csak dugni akarsz, akkor nem kell, ha komolyabbat keresel, akkor mindenképp jelezd, mert akkor nem egy emberről van szó, hanem rögtön kettőről, azért az nagyon nem ugyanaz.
2017. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

+1

2017. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!