Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gondolja komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolja komolyan egy 40 (F) éves egy 22 (N) évessel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival aki elvált ugyan de nem lett gyerek az előző kapcsolatból.Eleinte csak barátként beszélgettünk de akkor is órákat eltudtunk beszélgetni.Később komolyabbra fordultak a dolgok köztünk s lefeküdünk,nem túlzok ha azt mondom hogy életem eddigi legjobb együttléte volt,minden tökéletes volt,rózsák,illatos gyertya fürdő s nagyon tudta a dolgát,elmondása szerint ő is igy érezte,azota csak jobb lett a dolog köztünk..De akkor se akartam komolyan venni,de hát annyi közös van s annyiszor támogatott hogy beleszerettem.Ő azt mondta hogy komolyan gondolja,már ennek több mint féléve,ha találkozunk ha csak beszélgetünk telefonon nagyon hosszura nyulik(kb telefonon 3-6 órát tudunk csevegni s azonkivül egész nap irunk),felhozta azt hogy akarna családot is velem.Én is nagyon szeretném,valojában egyre jobban elvarázsolva érzem magam tőle de nem akarok csalódni,félek nagyon ettől s ezért szeretnék véleményeket!Lehetőleg férfiak válaszát kérem!Előre köszönöm a segítségét mindenkinek!

2017. máj. 28. 01:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen bemutatott,sot en feltem is es nem akartam hogy bemutasson nekik a korkulonbseg miatt.Vegulis minden jol alakult,kedvesek voltak a szulei(az en csaladom mar annyira nem,nem akarjak elfogadni hogy szeretem ot-de azt mondta hogy ot ez nem zavarja mert nem veluk akar elni es majd ugyis miutan egyutt elunk veglegesen engedniuk kell s elfogadni ot)
2017. máj. 28. 20:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Apád hány éve annyi kb mint a hapsid? őszintén ki örülne egy ilyen korú vejkónak ba.meg?
2017. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jav: apád hány éves
2017. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Apam 70 anyam 45
2017. máj. 29. 01:36
 15/19 anonim válasza:
Nekem van a kornyezetemben olyan par ahol a ferfi 40 eves a no pedig 22-23.. Van egy picijuk is :) 3-4 eve vannak egyutt... A csavo gondolhatja komolyan, ezt neked kell tudnod. De azert te is gondold at, h mi lesz nehany ev mulva. A te szandekaidnak is komolynak kell lennie. Meg egy kis idot varj vele mig szulsz egy bebit.. Amig el nem mulik a rozsaszin kod. A szuleid meg sztem ne beszeljenek, naluk nagyobb a korkulonbseg nem is kicsivel :D
2017. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia. Nem szeretnélek szavaimmal bántani téged, csak gondolataimat mondom el a döntést úgyis te hozod meg.

Lehet hogy komolyan gondolja, lehet hogy csak szórakozni szeretne, ki tudja ezt??!! Nem ez a fő szempont.

Szerintem ha össze is jossz vele , az a 20 év korkülönbség ott lesz és marad is, nem fog jot tenni a kapcsolatotoknak, híd el nekem. :(

A sok korkülönbség kőzétek fog állni, ha gyerek lesz nem lesz könnyű neked, plusz a család. :(

Bocsánat. :(

Te meg nem elted ki magad, disco, kapcsolatok stb.... tudom, tapasztalat, udvarlas, ajándékok, megértés, a mai fiatalokból ez teljesen kihalt, ez az ami bejön neked abból a ferfibol akit úgy szeretsz és kívánsz.

És ha túl vagy ezen meg ott a családod, el kell nekik mondanod.

Ugye tudod?

amit javaslok ha megfogadod persze, legyel vele és szorakoz ha úgy tetszik, élvezed hogy minden jóval kényeztet téged. De ennyi.

2017. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
18 ev Bocsi.
2017. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a korkülönbség a legfontosabb egy kapcsolatban, de azt tanácsolom, ne siesd el a dolgokat, ismerjétek meg még jobban egymást, s miután fellebbent a rózsaszín köd hozza döntést.
2017. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Ismerek két olyan párt, ahol ennél komolyabb korkülönbség van, mégis évtizedek óta remekül megvannak. Ez nem lehet szempont. Főleg, ha tekintetbe vesszük, hogy a férfi örök életében férfi marad (már ha karbantartja magát), míg a nő 50 felé már sokat veszít a libidóból. Az is mellette szól, hogy korából kifolyólag sokkal többet tud a női lélekről, mint a fiatalabb makktársai. Ez pedig a boldog együttélésnek az egyik sarkalatos pontja. A szexben is jó, a szerelem is megvan. Semmi okát nem látom, hogy miért ne lehetnétek boldogok.
2017. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!