Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy nagyon szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy nagyon szimpatikus sráccal, de irgalmatlanul rossz szájszaga volt, hogy hozzam szóba?

Figyelt kérdés

Egyáltalán szóbahozzam?


Ez nem az elviselhetően rossz/ kicsit kellemetlen szint, hanem amikor hátrálsz, ha felédfordul.


Úgy láttam nem rosszak a fogai.


Valószínűleg tudja, hogy ez van, pénze lenne kikúrálni magát, tehát vagy fél a fogorvostól, vagy sajnálja a pénzt erre, vagy egyszerűen neki nem fontos. Persze lehet, hogy valami maradandó dolog, amivel nem lehet mitkezdeni.


Ha ez nem lenne, odáig lennék érte, de így azzal telt a találkozó, hogy igyekeztem kisakkozni, hogy ne vegyek levelegőt, mikor beszél.


Ti mit csinálnátok?


2017. máj. 17. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mondd ezt így meg neki. Lehet rossz foga van, akkor azt meg kell csináltatni. Lehet más betegség is.

Legrosszabb esetben nem szokott fogat mosni.

2017. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kinald meg ragoval. Bar en nem tudom, ha randizom egy lannyal kb mar paranoias modon ugyelek ra egyfolytaban ragozom, meg elotte fogat mosom mert ez eleg igenytelenseg es kellemetlen a masik szamara. Ismerek olyat akinek jellemzoen rossz szajszaga van, de nincs egeszsegugyi problemaja, neki a fogmosas majd szajviz es rago segitett. De persze ez nagyon kenyes tema ezt megmondani neki. Vegyel egy ragot kinald meg, talan akkor jobb a helyzet. Ha meg nem fogadja el finoman szolj neki mert igy bizonyara eleg illuziorombolo szamodra.
2017. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"pénze lenne kikúrálni magát"


Ezt honnan tudod? Elég drága a normális (nem sztk hentes kategória, sajnos jobb messzire elkerülni az állami fogorvost, mert csak még nagyobb bajt kavar) fogorvos díja.


Altatásban valami 60 ezer forintot olvastam pár éve/kezelés. Én is erre gyűjtök, de odébb lesz, mire lesz annyim. Addig is van vésztartalék erre, hogy olyan orvoshoz mehessek aki hajlandó szedálni előtte, hogy ne legyek tudatomnál.

2017. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én úgy volnék vele, hogyha ilyen gond van, inkább tudni akarnék róla... mert az is lehet, magán nem érzi és nem is feltétlenül tudja, miért nem sikeres randizás terén.

Nyilván tudni kell hogyan elmondani, hogy konkrét legyen, de ne bunkó... fel kell vezetni, hogy "Nem sértésből mondom, mert szimpatikus vagy és alapvetően benne lennék a folytatásban, de sajnos elég intenzív, rossz szájszagod van, amit sajnos nem bírok gyomorral" Vagy nem feltétlen így, csak ne az legyen, hogy "Fú, basszus, irgalmatlanul bűzlik a szád, hányingerem van tőled". Ebből sztem látja, hogy nem csak lerázni akarod, hanem tényleg jó fejnek tartod, ha azzal kezded. Esetleg hozzáteheted azt is, hogy tudsz neki ajánlani fogorvost, ha kell, vagy vmi.

2017. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A paromnak is ilyen... 2 eve egyutt vagyunk. En elmentem vele fogorvoshoz, de meg mindig kegyetlen szajszaga van. Allitja, hogy o rendesen mos fogat egy nap ketszer, de valahogy ha napokat egyutt toltunk mindig "elfelejti" es ugy kell raszolnom... Nem ertem, ilyen teren miert igenytelen, amikor egy nap rengetegszer megfurdik, arra nagyon rigolyas. Arra is gondoltam, hogy lehet hogy refluxos csak nem tud rola, mondtam neki, hogy el kene menni orvoshoz, de ez a tipikus ferfi hozzaallasa van, hogy amig nem spriccel valahonnan ver es langol egyszerre, addig nem megyunk orvoshoz... Mert fogmosas utan is nagyon brutal szajszaga van. De emiatt en nem fogom elhagyni, mert nagyon szeretem. Csak hat kicsit kellemetlen.
2017. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A rossz szájszag nem a fogaktól van! A gyomorból jön... Mindenképpen dokihoz kell fordulnia, de előbb a háziorvoshoz menjen, az majd tovább utalja gasztroenterológushoz. Könnyen lehet, hogy nyitott gyomorszája van, vagy valami más gyomorbaj. Amíg nem kezelik ki, akár gyógyszeresen, akár műtéttel, addig nem sokat lehet tenni. Vagy megszokod, vagy megsz... Egyszer ismertem egy csajt hasonló problémával, én feladtam, nem tudtam megszokni...
2017. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja amugy azert ugrott be a reflux egybol, mert volt egy rajztanarom, aki refluxos volt es ezert allandoan iszonyat durva szajszaga volt, de nem tehetett rola. Es hasonlo a baratomnak is, csak azert neki nem lehet olyan messzirol erezni, csak ha kozel hajol vagy puszit ad
2017. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hogy bírja az ilyet bárki is megszokni? hogy képes valaki vonzódni olyanhoz, akinek bűzlik a szája?

kínáld meg rágóval. ha azt mondja nem kér, akkor mondd neki hogy pedig szerinted kéne.

2017. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Interferencia ***** válasza:

Istenem de ostobák a rágósok. Ahogy páran korábban írták, ha ilyen irgalmatlanul rossz a szájszag, az valószínűleg nem a fogakból adódik, hanem a nyelőcső, gyomor környékén kell keresni a bajt, a stressztől erősödhet is például. Az ember a saját szájszagát nem igazán érzi, így nem tudja, hogy épp milyen erős, de valószínűleg tud a problémáról, és neki sokkal kellemetlenebb, mint neked.


Viszont szerintem mindenképpen szóvá kell tenni, finoman, olyan módon, amiben benne van a megértés. Nem vagyok ebben jó, de talán valami ilyesmi lehetne, kizárólag négyszemközt: "Nagyon szimpatikus vagy számomra és nagyon jó a veled töltött idő, és szeretnélek jobban megismerni. Valószínűleg te is tudod, hogy kellemetlen a leheleted, sok mindent próbáltál már tenni ellene?" Itt valószínűleg elkezd róla beszélni, és kiderül, ha esetleg mégis csak nem érdekli a dolog, vagy hogy már 5 orvosnál járt ez ügyben. Ezután biztosítsd a támogatásodról, és hogy te is tudod, hogy apróságról van szó, nem szeretnéd, ha emiatt kellemetlenül érezné magát, de érthető módon zavar téged a jelenlegi állapot.

2017. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nyitva lehet a gyomorszája, bárkivel előfordulhat, pl ha nehezet emel, és az úgy marad.

kegyetlen büdös tud lenni


doki rendbe tudja hozni, gyógyszeres kezeléssel is, de nem a fogorvost kell ezzel keresni ha nem a foga fáj

2017. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!