Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a lány a randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a lány a randit "mert tanul", most akkor mit kezdjek a 14 ezer forintos rózsacsokorral? Jogos ha szétverem a betonon? :D

Figyelt kérdés

Nem elég hogy szállja 700 Ft volt (20 szál), még délelőtt be kellett szereznem, erre a mai randit lemondta fél órája. Ez lett volna a 4. randink amúgy. Nincs előjele hogy nem akar találkozni többet, csak nem ér rá.

(Nem tudom odaadni rokonnak mert távol vannak, és nem akarom másnak adni mielőtt ezt írná valaki, de a lánnyal sem tudok így találkozni.)


2017. máj. 28. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
20 szálat már házhoz szoktak küldeni, nem kézben vinni és úgy oda adni, kivéve ha elmész a házáig. Mert ez már elég nagy, nem lehet hova tenni randi közben meg macera haza vinni épségben, gondolkozzál már. Menj vissza vele a boltba és kérdezd meg van e lehetőség kiszállíttatni. Ha nincs és nem tudod kinek oda adni vidd haza, tedd vízbe és gyönyörködj benne. Hívd át holnap a lányt magadhoz és még láthatja. Amúgy ennyit az költ virágra akinek ez nem sok pénz, annak meg az se számít ha kidobta az ablakon ezt a pénzt. Ha neked ez soknak számít akkor vegyél vissza, mert ne keltsd azt az érzetet feleslegesen a másikban hogy neked könnyen futja ilyesmire.
2017. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges ilyen méregdrága ajándékokkal elhalmozni már az elején a nőt. Azt fogja hinni, hogy meg akarod venni a társaságát. Majd, ha már ő is beletett az ismerkedésbe, randizásba valamit (lelki téren) és jártok, akkor olykor meglepheted, de ez esetben is felesleges ilyen értékű ajándékot venni minden egyes alkalommal.
2017. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Küld el nekem.Két vasalás közben szívesen elnézegetem.😊
2017. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon lényelmetlenül érezném magam, ha negyedik randira ilyen drága dolgot akarna nekem adni egy srác. A másik dolog, hogy olyannal nem lenne második randim, aki szerint a szálját két l-lel írják...kiégett a retinám.
2017. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Add oda anyudnak :)
2017. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem a nő hibája, hogy rossz döntést hoztál. Tanulnia kell, pont. Előfordul. Ha szerelmes vagy, vidd el neki, tegyél bele egy kártyát és hagyd az ajtaja előtt, vagy kopogj be és csak add át, ha nem vagy szerelmes (a "betonon szétverés" ötlet erre utal), akkor add oda valaki másnak (anyudnak). Mellesleg, ha nem szerelemből vetted (betonon szétverés), minek költesz ennyit a nőre? :O
2017. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarlak megbantani, de eleg nagy kreten vagy ha 14 rongyer veszel csokrot a csajnak. Persze, ha a penz nem szamit, az mas kerdes, de akkor meg felesleges bosszankodnod, add oda az elso szembejovo szimpatikus nonek, hagy legyen egy jo napja. Jo szorakozast.
2017. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon unatkozik, így vasárnap délután/este...
2017. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

Látszik hogy te a lányt meg akartad ezzel vásárolni.

Én a kertből szedtem néhány szál rózsát és abból csináltam neki szép csokrot, az is épp annyit ért mintha több tízezret adtam volna egy csokor virágért. Ennyi pénzből már egy jó cserepes virágot vettem volna neki ami sokáig kitart ha nem hanyagolja el.


Ebből tanultál remélem.

2017. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer küldtek 12 ezerért egy csokor rózsát, majd felrótta a fiatalember, hogy dehát... Mondtam neki, nem én kértem virágot, főleg nem ilyen értékben. Utána még próbálkozott nálam, de lekoptattam. Nekem me vesse a szememre senki a saját hülyeségét.
2017. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!