Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb 15-18 éves emberke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb 15-18 éves emberke elvan azzal ha valami égő, ez ellen hogy lehet védekezni? Vagy ha valaki tetszik neked, megkérded és kinevet elmondja mindenkinek akkor mit mondjak? Égő dolgok ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az olyan emberek akik elvannak evvel az "égés"-vel nagyon szemetek tudnak néha lenni, van olyan akinek pl minden kis dolog égő:

Elmentem a diszkóba, azt hittem róluk hogy barátok, megkérdezték h kivel vagyok mondtam hogy magam, jöttem szétnézni erre elkezdték hogy az milyen égő :P hihetetlen...


2008. okt. 15. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez fiatalkorban annyira jellemző. Például az ember csak megbotlik, és már rajta röhög az egész banda. Ilyen korban, még nagyon számítanak a külsőségek, folyton meg akarnak felelni egymásnak, és természetesen nagyon félnek a megszégyenüléstől.

Később ez változik majd....szerencsére.

Petranova

2008. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindenre lehet valamit mondani egy példa:

Hülye (férfi aki férfiak iránt érdeklődik, csak más szóval), de égő vagy. Miért te nem vagy az de égőőő.

Szal csak kis humorérzék és nem rajtad röhögnek.

2008. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, de van akit ez nagyon ki tud késziteni az osztályomban is vannak ilenek sajna, szerencsére a nagyja része tök laza :D
2008. okt. 16. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!