Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan létesítenek párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan létesítenek párkapcsolatot egy tanárnővel?

Figyelt kérdés
75-ös születésű vagyok. Most érettségizem, angolbol érettségiztem, esti tagozaton, májusban. A tanárnő kedves volt. Ő egy új tanárnő, még sosem láttam az iskolában. Talán most vették föl. Fiatalabb nálam, 10 évvel. Én voltam angliában 6 évig, mert ott dolgoztam, mint segédmunkás, természetesen a cég által finanszírozva. Észreveszek néha bakikat a ragozásokban, a melléknevek fogozásában (abban a tudatban van, hogy 2 szótag után már a "mokre"-t is lehet használni),vannak módszerek, amelyeket egyébként csak megszokásból alkalmazunk, és ő ezt nem szereti. Nem szereti, ha beleszólok, hogy, de van ilyen is, de van olyan is. Ő szeretne lenni a legokosabb. Járok egyfajta előkészítőre hozzá, sikerült az angolom, nyilván. Vannak jelei a szimpátiájának, amelyeket ki is nyilvánít én felém, például, de aztán ne nézzen meg nőket kijelentés. Puszit adott 3 héttel ezelőtt, és én is léptem erre egyet, mégpedig egy fontosat, amelyért vagy kicsapathatna, ha akarna, vagy nem. Letegeztem. Nos, tetszett neki. Nekem van egy fiam, akivel nem élek együtt, anyukájával él, Békéscsabán, neki senkije. Én úgy látom ő felőle, hogy érettségi után szívesen szeretne velem párkapcsolatot kezdeni. Gyakran járok külföldre, néha napokig, amikor nyilván nem tudok "bent" lenni, de megoldható. A nő egyébként körülbelül 31 éves lehet, a facebook adatlapja szerint 2005-ben érettségizett. Lehet valami köztünk, vagy még mindig sz*rjankónak tekint rám?

2017. jún. 1. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Pasztmek.
2017. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Erre így nehéz választ adni.

Vagy akar valamit, vagy csak a hiúságát legyezgeti, hogy valakinek bejön.

Érettségi után hívd el valahova, és akkor kiderül.

2017. jún. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!