Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkeresős oldal/oldalas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresős oldal/oldalas, ahol komoly párkapcsolatot lehet találni?

Figyelt kérdés

Komoly, őszinte, hosszútávú kapcsolatot keresek. De úgy érzem,sose találom meg. Manapság nagyon nehéz párt találni. Van sok oldal biztosan, ahol lehet ismerkedni, de nem tudja eldönteni az ember melyik a jó,melyeket érdemes kipróbálnia.Ha az ember talál is egy megfelelő párkereső oldalt, ott meg néha irnak az emberre aztán eltűnnek. Szomorú kicsit ez a helyzet.

25/L



2017. máj. 28. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

ez van.. ilyen a párkeresés.. Örülj, hogy ismerkedés alatt tűnnek el, és nem akkor mikor már gyereket csináltak neked.


komoly kapcsolat meg nem oldalfüggő, hanem személyfüggő. Ugyanis míg nem voltak oldalak, addig is alakultak tartós kapcsolatok.

2017. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is úgy érzem, sose találom meg, mondjuk én nem szeretem ezeket a húspiac-jellegű társkeresőket.


23/F

2017. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.válaszoló :Egy kérdést tettem fel. Nem kell túl részletezni

2.válaszoló: Szótári hiba ;)

2017. máj. 28. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 csak megválaszoltam.. nincs benne semmi túlrészletezés.
2017. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés...


25F

2017. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs külön olyan oldal, ahol csak komoly kapcsolatot keresnek, ennek alapján bármelyikre regisztrálsz, vegyes lesz mindenhol, ergo mindegy szinte mire regisztrálsz. Azért leírhattad volna, hogy eddig hol próbálkoztál, hogy ne azt ajánljuk.

Én badoo-n jártam sikerrel, tök random, unalmamban és tanulás elől menekülve böngésztem a pasikat, mikor ott volt egy srác a fűben egy vasvillával pózolva. Megnéztem, ő is, tetszikelt, írt, és lö siker. Előtte szinte csak poénból jártam fel, annak ellenére, hogy valamilyen kapcsolatot akartam tényleg (nem komolyat, inkább embert kerestem, akivel igazán jó, és majd lesz, ami lesz).

Szóval akárhol megtalálhatod, akár társkereső nélkül is, csak nem illik mindenkihez mindenki, ezt el kell fogadni, és nem bánni, hogy azok az emberek nem válaszoltak neked :)


amúgy még annyi tippet, hogy szerintem nagyon könnyű megszűrni ki milyen kapcsolatot keres: ha az adatlapja félmeztelen fotókkal van tele és a kit keresnél ott van, hogy nőket 18-40 éves korig, akkor nyilván csak dugni akar. Sőt badoon a legtöbb srác az első pár üzenetnél megírta, hogy ez csak szex lenne részéről.


22N

2017. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyél egy jó sült oldalast.
2017. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
OkCupid-ot próbáld meg.
2017. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valòban külömböznek az oldalak. Olvass utàna mik a legnépszerübbek és miért. Van ahol szinte semmit nem tudsz csinàlni, csak ha fizetsz is. Nem tudom hogy a csajokéspasik, a baddo, meg ezek milyenek, nem regisztàltam, de valahogy nem voltak első rànézésre szimpik. Anno a love.hu-val kezdtem, az egy katasztròfa. Ahol cset formàban gusztustalanul ràd irogatnak perverz hìmek, egy komolytalan oldal, még ha vannak értelmes emberek is. Nekem eddig a pàrom.hu, a randivonal jött be. Az elit tàrs kissé fura, s nagyon fizetős. A kedvesem.hu-n meg nem volt anno annyi regisztràlt mint gondoltam, de ezeken az oldallakon még 40-es paliktòl is kultúràlt leveleket kaptam, és primitìv fel ajànlkozàsokat soha.
2017. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!