Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi vagy találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi vagy találkozó utan fekudhetek le a férfival hogy ne gondolja hogy könnyű verű vagyok és ne csak megdugjon?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Drága. Ha te lefekszel vele, akkor ő is veled, így semmit nem vethet a szemedre. Nincs erre jó válasz. Amikor érzed, hogy akarod, és ő is.
2017. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szánalmas a taktikázás, játszámázás. Túl sok női magazint olvastál, meg sok volt az amerikai csajos film, azt hiszem.


Ha egy férfinek kellesz, akkor kellesz neki, ha meg akar dugni, akkor ha 1 hónapig váratod is csak megdugni akar majd.

Elárulom, a párommal a második randin már volt szex. Egy éve vagyunk együtt. Vérmes vagyok nagyon, de komoly szándékkal kerestem párt. A kettő nincs összefüggésben.


26/F

2017. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Ez olyan hülyeség, neharagudj.


Aki csak meg akar dugni, az öt hónap várakozás után is ott fog hagyni, aki meg tényleg érdeklődik, azt nem fogja érdekelni, ha elsőre lefekszel vele; amelyik pasi meg azon hisztizik, hogy egy nő hamar lefeküdt vele, annak nem is való nő, szóval nem kell ezen izzadni. Feküdj le vele, amikor jól esik.

2017. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben... csak mondtak hogy lehet azért nincs tartós kapcsolatom mert túl hamar lefekszik a pasiknak... első alkalommal soha... de másodiknál sem ritka.. de 3 az gyakoribb
2017. jún. 2. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Csak én nem tudom felfogni, hogy képesek az emberek lefeküdni valakivel akivel 1-2-3x találkoztak eddig életükben? Még egy helyes pasival se voltam képes lefeküdni pár hét után, lehet hogy gondok vannak nálam.
2017. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 3-4 hónap után.. de akkor se biztos, hogy sírig együtt lesztek.
2017. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én, aki második, harmadik randin letolta a bugyit, azt használtam még pár hétig és csá.
2017. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ, hány évesek vagytok, milyen gyakran találkoztok stb...

Az viszont tény, ha tényleg akar tőled valamit, nem fog elhagyni, mert korán lefeküdtél vele. Persze első találkozáskor nem ajánlott :D Ha pedig csak szexet akar, akkor ugyanúgy elhagy miután megkapta, amit akart.

Persze ha nagyon nyomul, már első alkalmakkor "filmezni" akar nálad vagy nála az gyanús. Vagy ha nagyon le akar teperni.

Tehát nincs pontos recept.

2017. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

"de másodiknál sem ritka.. de 3 az gyakoribb"


Már rég rossz, ha annyiszor fordult elő, hogy ilyen statisztikát tudsz belőle gyártani :D

2017. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs erre egyetemes jó válasz. Igazából nem sokat változtat a szándékán az, hogy mikor történik meg.
2017. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!