Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más férfi is van úgy vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is van úgy vele, hogy megelégszik azzal hogy a lányok pusztán a pénzéért vannak vele? Csak szórakozás, utazás és semmi kötöttség, de tudom hogy nem szeretnek? 31/F

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A semmitől talán jobb, de egy normális, érzelmes kapcsolatnak a közelében sincs. Rossz, ha már csak ezért van valaki veled. De, az sajnos igaz, hogy a "pókhálós-poros padlás" ízű magánynál jobb.
2017. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább szüzen döglök meg, minthogy fizessek kizárólag az érzelemmentes szexért közvetlenül.
2017. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam vele. Utána randiztam egy lánnyal aki valódi értéket képviselt... Szerette az életet, és fényt hozott az életembe... de én voltam hozzá éretlen sajnos és később rájöttem, hogy ugyan azon a szinten vagyok, mint ezek a csajok...


Elhagytam egy modellért, aki elhagyott egy gazdagabbért... soha nem fogom megbocsátani magamnak..

2017. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a kérdés a saját lelki igénytelenségedet mutatja párválasztáskor. Önmagad miatt változtass a kritériumaidon ismerkedés alatt.
2017. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!