Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem nagy elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nagy elvárás, hogy ha valakivel beszélek online (ismerkedés) úgy, hogy elvileg ő is érdeklődik. Akkor elvárom mégha dolgozik is (fogászatiasszisztens), és elérhető, hogy legalább 2-3 órábként vágjond oda 1-1 mondatot?

Figyelt kérdés
5 napja beszélünk az első 2 napban teljesen aktív volt, elvileg 7végén sok a melója,de látom,hogy fent fent van. Elvileg a páciensek miatt... Mit gondoltok? Nyílván nem a nobstop írkálgatást várom,de nek hiszem,hogy ha dolgozik is valaki nem lenne 2-3 óránként 10-20 másodperce szabad....
2017. jún. 4. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy egyedül, és kapaszkodsz 5 nap után egy nő lehetőségébe is, nem én. A férjem akkor megy el mellőlem, amikor akar, mégis marad. Vajon mi lehet a titka? Hogy nem fojtom meg? És igen, tényleg fel tudom húzni magam azon, hogy ennyi hülye él és mozog, ezen az oldalon különösen. Aztán meg meglepődnek, hogy miért vannak egyedül.
2017. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2%

75% te vagy az idegbeteg, és igaza van a kérdezőnek, tedd össze a kezed, hogy találtál egy olyan szerencsétlen palit, aki eltűr maga mellett.

Tipikusan az vagy, aki nem önmagában keresi a hibát, hanem mindnek másban. Néznél egyszer magadba.

2017. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
De en nem ertem miert kene neked 2-3 orankent irnia? Talizzatok inkabb.
2017. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkaidőben pont teszek rá, hogy a pasi, akivel talán összejönnénk, mit vár el tőlem. A munkám az a munkám, a magánéletem meg a magánéletem, ha pár percre keverem is a kettőt egy esti hívás vagy egy ötperces munkaidős csetelés miatt, akkor sem hagyom, hogy huzamosabb ideig keveredjenek. A főnököm sem várja el, hogy a szabadnapjaimon pár óránként hívogathasson, és érdemben társalogjunk is a munkáról, majd pont egy olyan pasitól fogom eltűrni a számonkérést, akit még nem is láttam élőben.

Oh és igen, nekem is van párom, aki képes felfogni, hogy ha dolgozok, akkor dolgozok, és minden más le van tojva olyankor, mert a munkámat is legalább annyira imádom, mint őt, de mindennek megvan a maga helye és ideje.

2017. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos volt szerencsém a "fajtádhoz" Kérdező. Nem vakkantottam oda időben, már zsarolt, kibukkott rám. Borzalmasan fárasztó.

És arra nem gondotlál, hogy a netet munka miatt használja?? Mert neten/mobilon tényleg könyebb összegezni. Nekem is sokszor van, hogy "csak" fel megyek netre (bocsanat, ha térképre van szükségem egy idegen városban). A barátaim tudjak hogy ilyenkor nem vagyok otthon, nem írnak.

Ó és van s"sokkal rosszabb" . Ha ne talán, biciklizni megyek, akkor 3-4 órára is el merek mozdulni a net melől.. Jaj akkor összedől a világ?

Ha egész nap ne irok/ir valaki akkor kedvesen megkérdezzuk a másikat hogy baj van?mi történt.. Ilyenkor szokott lenni hogy ja utazik.. Ennyi. Es bekesen, vidáman lerendezzuk.

2017. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!